Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 183424-6 Корпус перемикача 298
шт.  
2 266048-4 Самонарізний гвинт 4x40 13
шт.  
3 266091-3 Самонарізний гвинт 4x50 13
шт.  
4 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
5 442138-9 Ущільнення 20
шт.  
6 214031-5 Підшипник ковзання 4 14
шт.  
7 232207-2 Плоская пружина 17
шт.  
8 256117-9 Штифт 4 14
шт.  
9 911111-5 Гвинт M4x10 5
шт.  
10 911111-5 Гвинт M4x10 5
шт.  
11 345240-6 Линейная направляющая 54
шт.  
12 345240-6 Линейная направляющая 54
шт.  
13 153338-3 Кришка корпусу редуктора 640
шт.  
14 417839-8 Пластина ущільнювача 14
шт.  
15 231659-4 Поворотна пружина 6 33
шт.  
16 265026-1 Гвинт М4 41
шт.  
17 417842-9 Замикач 54
шт.  
18 421817-2 Пилозахисна кришка 13
шт.  
19 962068-3 Запобіжне кільце R-18 13
шт.  
20 135060-4 Вузол штовхача 1180
шт.  
20 165326-8 Повзун 617
шт.  
21 231660-9 Поворотна пружина 15 33
шт.  
22 310136-0 Тримач полотна 306
шт.  
23 310135-2 Фіксуючий штифт 60
шт.  
24 665394-6 Кабель живлення 1,0-2-2,5 240
шт.  
24 666066-6 Кабель сетевой 0
шт.  
25 682559-5 Захист кабелю гумовий 8 33
шт.  
26 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
26 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
27 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
28 645147-9 Конденсатор протиперешкодного фільтра, нова модель 0
шт.  
28 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
29 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5
шт.  
30 324233-6 Захисна скобка 34
шт.  
31 631470-8 Блок світлодіодів 293
шт.  
32 631766-7 Контролер 1006
шт.  
32 631462-7 Контроллер 0
шт.  
33 650202-4 Вимикач SGEL115CDY-8 248
шт.  
33 650231-7 Перемикач 4350FCT 152
шт.  
34 654532-5 Контактна колодка 1P 10
шт.  
35 183424-6 Корпус перемикача 298
шт.  
36 310134-4 Направляюча повзуна 453
шт.  
37 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5
шт.  
38 961004-6 Запобіжне кільце S-8 5
шт.  
39 212014-9 Голчатий роликопідшипник 407 0
шт.  
40 268090-1 Штифт 4 37
шт.  
41 265353-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 17
шт.  
42 153336-7 Эксцентрик 112
шт.  
43 313108-4 Ролик 209
шт.  
44 153335-9 Зубчасте колесо 716
шт.  
45 345235-9 Упорна пластина 56
шт.  
46 253877-4 Шайба 8 14
шт.  
47 266050-7 Самонарізний гвинт 4x30 13
шт.  
48 961018-5 Запобіжне кільце E-5 5
шт.  
49 286032-3 Ковпачок 5 15
шт.  
50 233139-6 Пружина стиснення 3 13
шт.  
51 272244-4 Перекидний перемикач 17 72
шт.  
52 268063-4 Штифт 4 13
шт.  
53 153334-1 Вузол тримача ролика 349
шт.  
54 252171-1 Квадратна гайка M5-8 5
шт.  
55 421816-4 Ущільнювач 13
шт.  
56 153337-5 Корпус редуктора 652
шт.  
57 210005-4 Шарикопідшипник 66
шт.  
58 241881-5 Вентилятор 52 66
шт.  
59 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 15
шт.  
60 417838-0 Обтічник 17
шт.  
61 593508-6 Статор у зборі 220-240V 508
шт.  
62 517398-3 Якір у зборі 220-240 V 1105
шт.  
63 191962-4 Щетки угольные
высота 9, ширина 6, длина 11,3
68
шт.  
64 643936-6 Щеткодержатель 41
шт.  
65 819063-3 Етикетка MAKITA 41
шт.  
66 853852-6 Ідентифікаційна етикетка 4340FCT 0
шт.  
67 819063-3 Етикетка MAKITA 41
шт.  
68 183435-1 Корпус двигуна 276
шт.  
69 259039-2 Стопорна шайба 6 5
шт.  
70 688117-5 Магнітна муфта 66
шт.  
71 267756-0 Затисна шайба 6 5
шт.  
72 421494-0 Втулка подшипника 81
шт.  
73 211021-9 Шарикопідшипник 82
шт.  
74 681636-0 Ізоляційна прокладка 33
шт.  
75 232208-0 Пласка пружина 17
шт.  
76 922226-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14
шт.  
77 345237-5 Кривошипий Диск 17
шт.  
78 317565-8 Плита основи 336
шт.  
79 912107-9 Гвинт з потайною голівкою M4x8 5
шт.  
80 345238-3 Плита основи 100
шт.  
1001 415524-7 Захисна насадка від сколювання стружки 29
шт.  
1002 417852-6 Пластмасова напрямна пластина 70
шт.  
1006 783202-0 Шестигранний ключ 4 14
шт.  
1007 824809-4 Поліхлорвінилова транспортувальна валіза 716
шт.  
1007 824662-8 Чемодан для транспортирования инструментов 0
шт.  
1008 417853-4 Всмоктувальний патрубок 29
шт.