Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / DCS400
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 028131230 Цилиндр 3732
шт.  
2 001151670 Кутовий ніпель 92
шт.  
3 965524042 Прокладка 0
шт.  
4 028132110 Поршень в сборе 1307
шт.  
5 021132230 Кольцо поршневое
Ф-40 мм
383
шт.  
6 021132020 Поршневий палець 241
шт.  
7 108132050 Пружинне кільце 30
шт.  
8 957120028 Коленчатый вал
Ф-40 мм
4478
шт.  
9 021123010 Вузол шатуна 610
шт.  
10 962640061 Ролик 4X6 24
шт.  
11 939615260 Пружина 1,5X2,6 MM 23
шт.  
12 920108044 Шестигранна гайка M8X1 з лівою різьбою 22
шт.  
13 108121010 Регулювальна шайба 52
шт.  
14 965524011 Ущільнювач нова модель 85
шт.  
15 028111640 Картер MS 0
шт.  
16 936430160 Кріпильний штифт 3x16 5
шт.  
17 965403490 Амортизатор гумовий /заменён/ 0
шт.  
18 962300011 Втулка нова модель 153
шт.  
19 929319101 Пружинна шайба 19X1 22
шт.  
20 962900049 Радіальне кільце нова модель 175
шт.  
21 965450040 Заглушка маслобака 0
шт.  
22 963100041 Ущільнювач 17
шт.  
23 028111630 Картер KS 0
шт.  
24 010245010 Вентиляційний клапан, нова модель 0
шт.  
25 021245070 Направляючий штифт 25
шт.  
26 905808254 Штифтовий гвинт M8X25 40
шт.  
27 908005305 Болт з циліндричною голівкою M5x30 0
шт.  
28 001213042 Гайка з шийкою, нова модель 83
шт.  
29 389213080 Натяжний гвинт 0
шт.  
30 957250015 Шипована планка 245
шт.  
31 908105124 Гвинт з потайною голівкою 17
шт.  
32 908405255 Болт з циліндричною голівкою 0
шт.  
33 028142021 Катушка зажигания в сборе
Ф-40 мм
2021
шт.  
34 028147000 Закорочувальний кабель 77
шт.  
35 970310200 Провыд запалення 169
шт.  
36 970502110 Ізоляційний рукав 100
шт.  
37 957604260 Штекер свічі 75
шт.  
38 965604180 Пружина 7
шт.  
39 965603018 Свеча зажигания 42.25
шт.  
40 908605145 Болт з циліндричною голівкою M5x14 25
шт.  
41 965404031 Пусковий затискач 84
шт.  
42 900004375 Диск 49
шт.  
43 021160001 Пускова насадка 210.98
шт.  
43 021160001 Пусковий пристрій, 5 х 902
шт.  
44 985000150 Кабельный барабан
Ф-40 мм
617.83
шт.  
45 028166030 Ручка пуску з гальмовою пружиною 170
шт.  
46 021166040 Запобіжне кільце 25
шт.  
47 021141011 Маховик, нова модель 0
шт.  
48 928308001 Пружинна шайба 8Х17 0
шт.  
49 920308024 Шестигранна гайка M8x1 0
шт.  
50 028112630 Корпус вентилятора 550
шт.  
51 908005165 Болт з циліндричною голівкою M5x16 12
шт.  
52 028213615 Захист для рук з шильдом, нова модель 450
шт.  
53 980114237 Етикетка нова модель 33
шт.  
54 028213560 Пружина 49
шт.  
55 028213670 Захисний кожух ланцюгового колеса з гальмом 0
шт.  
56 028213501 Тормозное кольцо
Ф-40 мм
0
шт.  
57 980114251 Етикетка 0
шт.  
58 923208004 Шестигранна гайка нова модель 11
шт.  
59 021245007 Насос маслянный 505
шт.  
60 965451962 Всмоктувальний трубопровід 231
шт.  
61 021245040 Ведучий шнек 48
шт.  
62 021245080 Пилозахисний ковпачок 17
шт.  
63 021111037 Направляюча, нова модель 134
шт.  
64 021224010 Регулювальна шайба 0
шт.  
65 028223060 Барабан зчеплення 3/8" 0
шт.  
65 028223316 Барабан муфти зчеплення 3/8" 0
шт.  
66 021180210 Вузол втулки 158.27
шт.  
66 021180210 Муфта в сборе
Ф-40 мм
724
шт.  
67 028184020 Листова ресора 0
шт.  
69 908205605 Болт з циліндричною голівкою 33
шт.  
70 928405000 Диск 0
шт.  
72 021174301 Глушник з алюмінієвим покриттям, нова модель 962
шт.  
75 965524062 Ущільнювач 58
шт.  
76 028118320 Вузол кришки 0
шт.  
77 028118180 Вставка 34
шт.  
78 001118062 Гайка з накаткою 81
шт.  
79 028173041 Воздушный фильтр
Ф-40 мм
217
шт.  
81 908205605 Болт з циліндричною голівкою 33
шт.  
82 028118310 Захисний кожух 404
шт.  
83 908005165 Болт з циліндричною голівкою M5x16 12
шт.  
84 028310050 Бюгельна ручка, нова модель 913
шт.  
85 913455454 Гвинт 5.5x45 33
шт.  
86 028114691 Бак, нова модель 0
шт.  
87 965404661 Паливопровід 0
шт.  
88 937130120 Клепка 0
шт.  
89 957114010 Вентиляційний клапан компл. 0
шт.  
90 028117244 Система тяг та важілів газу, нова модель 0
шт.  
91 965403490 Амортизатор гумовий /заменён/ 0
шт.  
92 913455204 Гвинт TORX 5,5x20 0
шт.  
93 021114051 Фіксуюча втулка, нова модель 21
шт.  
94 908005305 Болт з циліндричною голівкою M5x30 0
шт.  
95 913455304 Гвинт TORX 5,5X30 25
шт.  
96 980003583 Ремінь 14
шт.  
97 963601130 Впускна голівка (для палива) нова модель 0
шт.  
98 010114050 Вузол запорного пристрою бака (паливного), но 153
шт.  
99 963228030 Ущільнювальне кільце 48
шт.  
100 920205000 Шестигранна гайка 19
шт.  
101 965524120 Ущільнювач 58
шт.  
102 965452060 Трубка 0
шт.  
103 970502110 Ізоляційний рукав 100
шт.  
104 965524092 Ущільнювч нова модель 34
шт.  
105 965524131 Ущільнювач 48
шт.  
106 028131061 Проміжний фланець 52
шт.  
107 965524082 Ущільнювач 66
шт.  
108 028118271 Днище 190
шт.  
109 965404430 Ущільнювач 29
шт.  
110 900205554 Гвинт із внутрішнім шестигранником 25
шт.  
111 908005305 Болт з циліндричною голівкою M5x30 0
шт.  
112 028150750 Шток повітряної заслонки 62
шт.  
113 028150740 Шток повітряної заслонки 56
шт.  
114 028118121 Кнопка STOP, нова модель 0
шт.  
115 965404421 Ущільнювач 21
шт.  
116 028118160 Підкладка з листового металу 25
шт.  
117 028118112 Контактна пластина 0
шт.  
118 908005165 Болт з циліндричною голівкою M5x16 12
шт.  
119 028151710 карбюратор WT 174 0
шт.  
120 118151190 Гвинт з циліндричною голівкою 59
шт.  
121 001151140 Кришка насоса з ніпелем 0
шт.  
122 021151240 Упорний гвинт важіля холостого ходу (S) 142
шт.  
123 021151230 Пружина стиснення 66
шт.  
124 021151540 Комплект ущільнення/мембрана 575
шт.  
125 021151180 Екран 57
шт.  
126 108151320 Дросельна заслінка 0
шт.  
127 118151060 Гвинт 46
шт.  
128 108151350 Фіксатор валу 63
шт.  
129 118151020 Гвинт 26
шт.  
130 001151255 Валик дросельної заслінки 0
шт.  
131 001151320 Валик дросельної заслінки 293
шт.  
132 001151310 Пружина скручування 48
шт.  
133 021151480 Пружина (L) 72
шт.  
134 021151530 Пружина (H) 69
шт.  
135 118151160 Стопорна пружина 52
шт.  
136 118151170 Стопорна кулька 0
шт.  
137 118151060 Гвинт 46
шт.  
138 001151350 Повітряна заслінка 145
шт.  
139 957150040 Комплект контрольних деталей 354
шт.  
141 021151120 Корпус мембрани 220
шт.  
142 118151020 Гвинт 26
шт.  
144 021151470 Регулювальний гвинт частоти обертання при холостом 222
шт.  
145 001151515 Гвинт регулювання положення максимальної подачі па 0
шт.  
146 952100633 Захисний кожух ланцюга нова модель 140
шт.  
150 442030661 Шина 12"
30 см, 1,3 мм, 3/8"
387
шт.  
150 442035661 Шина 14"
35 см, 1,3 мм, 3/8"
407
шт.  
150 442040661 Шина 16"
40 см, 1,3 мм, 3/8"
452
шт.