Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / JR3050T
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 165396-7 Напрямний башмак 180
шт.  
2 421892-8 Ізолююча кришка 226
шт.  
3 421894-4 Пластина защитная 0
шт.  
4 257952-8 Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 14
шт.  
4 961078-7 Кольцо предохранительное 13
шт.  
5 310160-3 Привідна втулка 0
шт.  
6 256471-1 Штифт із буртиком 5 0
шт.  
6 256492-3 Штифт із буртиком 5 24
шт.  
7 233345-3 Пружина 6 13
шт.  
8 268094-3 Штифт 3 41
шт.  
9 331639-1 Втулка 59
шт.  
9 331720-8 Напрямна втулка 38
шт.  
10 256158-5 Штифт 3 13
шт.  
11 417791-0 Пластина 41
шт.  
12 418311-3 Втулка 17
шт.  
13 345214-7 Пластина 24
шт.  
14 233025-1 Пружина 2 14
шт.  
15 231687-9 Зворотна пружина 17 13
шт.  
15 231662-5 Зворотна пружина G17 0
шт.  
16 213151-2 Сальник 14 66
шт.  
17 213174-0 Кольцо X-RING 14 64
шт.  
17 234356-1 Фіксуюча пружина 16 GA5020 128
шт.  
18 154499-2 Кришка корпусу редуктора 371
шт.  
19 418806-6 Ковпачок 13
шт.  
20 911258-5 Гвинт M5X35 13
шт.  
21 911243-8 Гвинт M5X25 13
шт.  
22 232221-8 Пластинчаста пружина 5
шт.  
23 162236-0 Повзунок 110
шт.  
24 421893-6 Ущільнювальне кільце 22
шт.  
25 345480-6 Пластина скольжения 15
шт.  
26 214169-6 Подшипник скольжения 14 41
шт.  
27 341462-6 Пластина 13
шт.  
28 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
29 168405-1 Штовхач 516
шт.  
29 154788-5 Штовхач, нова модель 0
шт.  
30 214169-6 Подшипник скольжения 14 41
шт.  
31 341462-6 Пластина 13
шт.  
32 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
33 265148-7 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 13
шт.  
34 345478-3 Пластина шестірні 13
шт.  
35 265148-7 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 13
шт.  
36 345478-3 Пластина шестірні 13
шт.  
37 212001-8 Подшипник игольчатый 708 0
шт.  
38 125283-2 Вузол зубчастого колеса 337
шт.  
38 154476-4 Зубчасте колесо 403
шт.  
39 267290-0 Шайба 18 13
шт.  
40 212115-3 Голчатий роликопідшипник 1216 156
шт.  
41 232222-6 Пластинчаста пружина 13
шт.  
42 345479-1 Напрямна башмака 19
шт.  
43 265165-7 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М6х16, но 5
шт.  
43 265149-5 Гвинт із потайною головкою М6х16 0
шт.  
44 266012-5 Самонарізний гвинт 5x35 0
шт.  
45 861094-8 Фірмова табличка з основними характеристиками JR 13
шт.  
46 265530-0 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 5
шт.  
46 911606-8 Гвинт М5х10 0
шт.  
47 154497-6 Корпус редуктора 423
шт.  
48 961052-5 Кольцо стопорное 5
шт.  
49 210102-6 Шарикопідшипник 54
шт.  
50 285718-6 Сепаратор підшипника 21
шт.  
51 241863-7 Вентилятор 70 54
шт.  
52 513598-3 Якір у зборі 220-240V 712
шт.  
53 681644-1 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
54 210029-0 Подшипник шариковый 24
шт.  
55 418805-8 Обтічник 28
шт.  
56 525713-7 Статор 220-240В 495
шт.  
57 266056-5 Самонарізний гвинт 5x45 17
шт.  
59 191963-2 Щетки угольные
высота 10,9, ширина 5. длина 17,8
76
шт.  
60 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33
шт.  
61 154498-4 Комплект деталей корпусу двигуна 288
шт.  
64 183920-4 Корпус перемикача (правий + лівий) 210
шт.  
65 650543-8 Вимикач TG843TB-1 439
шт.  
66 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
67 685722-9 Піногума 13
шт.  
68 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
68 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
69 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
70 682573-1 Захист кабелю гумовий 24
шт.  
70 682572-3 Захист кабелю гумовий 8 33
шт.  
71 665890-4 Кабель 1.0-2-4.0 418
шт.  
72 183920-4 Корпус перемикача (правий + лівий) 210
шт.  
73 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
999 824734-9 Чемодан для транспортирования инструментов 530
шт.  
1001 824734-9 Чемодан для транспортирования инструментов 530
шт.  
1002 792003-5 Комплект ножівкових полотен 21/22/23, 3 шт. 137.46
шт.