Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / JR3030T
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 168337-2 Башмак направляючої 0
шт.  
1 163441-2 Вузол Башмаку направляючої нова модель 185
шт.  
7 421665-9 Ізоляційний ковпачок F14 Info 0
шт.  
7 421760-5 Ізоляційний ковпачок нова модель 471
шт.  
8 257558-2 Втулка 9 33
шт.  
9 344732-2 Внутрішня пластина 91
шт.  
10 344733-0 Стопорна пластина 54
шт.  
11 921442-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X25 13
шт.  
12 272240-2 Рукоятка затисна 60 41
шт.  
13 911114-9 Гвинт M4x10 6
шт.  
14 931102-0 Шестигранна гайка M4 8
шт.  
15 310088-5 Тримач полотна 0
шт.  
15 310138-6 Тримач полотна нова модель 522
шт.  
16 216002-8 Сталева кулька 4.8 5
шт.  
17 256454-1 Штифт 5.5-6 33
шт.  
18 266247-8 Гвинт M5x10 0
шт.  
18 266272-9 Гвинт з буртиком M5x10 17
шт.  
18 266236-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 0
шт.  
19 323916-5 Стопорний штифт 130
шт.  
20 233018-8 Пружина стиснення 3 13
шт.  
21 162215-8 Кнопка 532
шт.  
22 233247-3 Пружина стиснення 16 13
шт.  
23 257226-7 Кільце 13 75
шт.  
24 266035-3 Гвинт CT 5X 6
шт.  
25 344729-1 Тримач 111
шт.  
26 262545-8 Фетрове кільце 14 14
шт.  
27 253797-2 Шайба 14 19
шт.  
28 213174-0 Кольцо X-RING 14 64
шт.  
28 234356-1 Фіксуюча пружина 16 GA5020 128
шт.  
29 253707-9 Шайба 16 5
шт.  
30 317139-5 Кришка корпусу редуктора 0
шт.  
30 317640-0 Кришка корпусу редуктора 780
шт.  
31 911253-5 Гвинт M5x30 13
шт.  
32 421666-7 Ущільнення 67
шт.  
33 443070-0 Пластина 12X16 13
шт.  
34 214169-6 Подшипник скольжения 14 41
шт.  
35 341462-6 Пластина 13
шт.  
36 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
37 344777-0 Підпора 0
шт.  
38 168332-2 Повзун 0
шт.  
38 168368-1 Повзун нова модель 1171
шт.  
39 212001-8 Подшипник игольчатый 708 0
шт.  
40 266210-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M10x18 41
шт.  
41 153268-8 Зубчасте колесо 1258
шт.  
42 285692-8 Сепаратор шарикопідшипника 56 0
шт.  
43 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
44 257064-7 Кільце 15 0
шт.  
45 211221-1 Шарикопідшипник 6902 0
шт.  
46 323844-4 Вісь зубчастого колеса 0
шт.  
47 251969-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 13
шт.  
48 343981-8 Пластина (C) 54
шт.  
49 266173-1 Самонарізний гвинт 5x30 25
шт.  
50 317140-0 Корпус редуктора 0
шт.  
51 911601-8 Гвинт M5x8 13
шт.  
52 266056-5 Самонарізний гвинт 5x45 17
шт.  
53 961052-5 Кольцо стопорное 5
шт.  
54 211131-2 Шарикопідшипник 114
шт.  
55 285693-6 Сепаратор шарикопідшипника 0
шт.  
56 516373-6 Якір у зборі 220V 1798
шт.  
57 416856-5 Обтічник 0
шт.  
58 266044-2 Самонарізний гвинт 5x60 17
шт.  
59 343657-7 Тримач 0
шт.  
60 594333-8 Статор у зборі 220V 770
шт.  
61 681644-1 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
62 210005-4 Шарикопідшипник 66
шт.  
63 851802-5 Ідентифікаційна етикетка JR3030T 0
шт.  
64 151841-8 Корпус двигуна 0
шт.  
65 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33
шт.  
66 191963-2 Щетки угольные
высота 10,9, ширина 5. длина 17,8
76
шт.  
67 183101-0 Комплект перемикача 0
шт.  
68 266045-0 Самонарізний гвинт 4x20 13
шт.  
69 183101-0 Комплект перемикача 0
шт.  
70 416851-5 Важіль перемикача 42
шт.  
71 233251-2 Пружина стиснення 5 13
шт.  
72 231230-4 Пружина стиснення 4 13
шт.  
72 231342-3 Пружина стиснення 4 14
шт.  
73 416850-7 Кнопка фіксації 0
шт.  
73 417323-3 Кнопка фіксації нова модель 17
шт.  
74 651919-2 Вимикач SGE106CV-1P 542
шт.  
75 665890-4 Кабель 1.0-2-4.0 418
шт.  
76 682540-6 Втулка кабеля 24
шт.  
76 682503-2 Захист кабелю гумовий 8-90 0
шт.  
77 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
77 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
78 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
79 443070-0 Пластина 12X16 13
шт.  
80 214169-6 Подшипник скольжения 14 41
шт.  
81 341462-6 Пластина 13
шт.  
82 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
83 911601-8 Гвинт M5x8 13
шт.  
86 941102-2 Пласка шайба 5 5
шт.  
87 267758-6 Пружинна шайба 5 нова модель 5
шт.  
88 256471-1 Штифт із буртиком 5 0
шт.  
88 256492-3 Штифт із буртиком 5 24
шт.  
89 233345-3 Пружина 6 13
шт.  
90 961078-7 Кольцо предохранительное 13
шт.  
91 162228-9 Приводна втулка 359
шт.  
92 268094-3 Штифт 3 41
шт.  
93 331639-1 Втулка 59
шт.  
94 417791-0 Пластина 41
шт.  
95 256158-5 Штифт 3 13
шт.  
96 310129-7 Втулка 0
шт.  
96 418311-3 Втулка 17
шт.  
97 345214-7 Пластина 24
шт.  
98 233025-1 Пружина 2 14
шт.  
99 231687-9 Зворотна пружина 17 13
шт.  
99 231662-5 Зворотна пружина G17 0
шт.  
1004 824539-7 Пластиковий ящик для транспортування інструментів 598
шт.  
5002 645253-0 Шумоподавлювач 265
шт.  
5005 685700-9 Піногума 5
шт.