Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / JR3060T
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 165396-7 Напрямний башмак 180
шт.  
2 421898-6 Ізолююча кришка 283
шт.  
3 421894-4 Пластина защитная 0
шт.  
4 257952-8 Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 14
шт.  
4 961078-7 Кольцо предохранительное 13
шт.  
5 310160-3 Привідна втулка 0
шт.  
6 268094-3 Штифт 3 41
шт.  
7 331639-1 Втулка 59
шт.  
7 331720-8 Напрямна втулка 38
шт.  
8 417791-0 Пластина 41
шт.  
9 418311-3 Втулка 17
шт.  
10 345214-7 Пластина 24
шт.  
11 233025-1 Пружина 2 14
шт.  
12 231687-9 Зворотна пружина 17 13
шт.  
13 257742-9 Втулка з буртиком 14 5
шт.  
14 213174-0 Кольцо X-RING 14 64
шт.  
14 234356-1 Фіксуюча пружина 16 GA5020 128
шт.  
15 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
16 418806-6 Ковпачок 13
шт.  
17 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5
шт.  
18 154551-6 Кришка корпусу редуктора 446
шт.  
19 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5
шт.  
20 154502-9 Напрямна штовхача 399
шт.  
21 233038-2 Натискна пружина 5 17
шт.  
22 423343-7 Ущільнювальна пластина 14
шт.  
23 214170-1 Підшипник ковзання 14А 35
шт.  
24 154804-3 Штовхач/168410/ 0
шт.  
25 345487-2 Напрямна пластина ковзання 19
шт.  
26 317842-8 Корпус редуктора 542
шт.  
27 154547-7 Вузол підшипника 261
шт.  
28 345486-4 Пластина В 13
шт.  
29 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
29 266086-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 14
шт.  
30 265530-0 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 5
шт.  
31 951051-5 Пружинний штифт 3-8 5
шт.  
32 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
33 317844-4 Корпус підшипника 158
шт.  
34 211101-1 Шарикопідшипник 6001LLB 129
шт.  
35 345488-0 Пластина шестірні 0
шт.  
36 213726-7 Кільце круглого перетину 62 13
шт.  
37 154549-3 Проковзна муфта 1123
шт.  
38 266012-5 Самонарізний гвинт 5x35 0
шт.  
39 265165-7 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М6х16, но 5
шт.  
39 265149-5 Гвинт із потайною головкою М6х16 0
шт.  
40 345479-1 Напрямна башмака 19
шт.  
41 232222-6 Пластинчаста пружина 13
шт.  
42 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
42 266086-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 14
шт.  
43 345485-6 Пластина А 13
шт.  
44 265531-8 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x14 14
шт.  
45 154545-1 Вузол блоку редуктора 529
шт.  
46 257261-5 Кільце 21В 46
шт.  
48 154546-9 Пластина редуктора 296
шт.  
49 285720-9 Сепаратор шарикопідшипника 28
шт.  
50 211251-2 Шарикопідшипник 6003LLB 152
шт.  
51 911225-0 Гвинт M5x16 13
шт.  
52 212957-5 Голчастий роликопідшипник 710 288
шт.  
54 418991-5 Фіксаторний важіль 29
шт.  
55 231309-1 Пружина стиснення 5 13
шт.  
56 272247-8 Важіль 20 112
шт.  
57 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13
шт.  
58 213021-5 Кільце круглого перетину 5 13
шт.  
59 413095-8 Пластина С 24
шт.  
60 421899-4 Ущільнювальне кільце 15
шт.  
61 268012-1 Штифт 7 нова модель 59
шт.  
62 162236-0 Повзунок 110
шт.  
63 232221-8 Пластинчаста пружина 5
шт.  
64 256158-5 Штифт 3 13
шт.  
65 233345-3 Пружина 6 13
шт.  
66 256492-3 Штифт із буртиком 5 24
шт.  
67 961052-5 Кольцо стопорное 5
шт.  
68 253744-3 Шайба 12 13
шт.  
69 211131-2 Шарикопідшипник 114
шт.  
70 253744-3 Шайба 12 13
шт.  
71 285719-4 Сепаратор шарикопідшипника 48
шт.  
72 241863-7 Вентилятор 70 54
шт.  
73 513609-4 Якір у зборі 240 В 692
шт.  
74 681644-1 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
75 210029-0 Подшипник шариковый 24
шт.  
76 266056-5 Самонарізний гвинт 5x45 17
шт.  
77 418817-1 Обтічник 38
шт.  
78 625724-3 Статор 240V 470
шт.  
79 154498-4 Комплект деталей корпусу двигуна 288
шт.  
80 650222-8 Вимикач JR3060T/JR3070CT 300
шт.  
80 650219-7 Вимикач TG71ARS-1 JR3070CT 0
шт.  
81 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
82 183932-7 Корпус перемикача (правий + лівий) 268
шт.  
83 665890-4 Кабель 1.0-2-4.0 418
шт.  
84 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
85 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
86 682573-1 Захист кабелю гумовий 24
шт.  
87 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
88 645006-7 Шумоподавлювач 41
шт.  
89 646049-2 Дросельна котушка 87
шт.  
90 646144-8 Дросельна котушка 33
шт.  
91 646145-6 Дросельна котушка 33
шт.  
92 631653-0 Контролер 471
шт.  
96 421448-7 Стрічка гумова 0
шт.  
97 861223-3 Фірмова табличка з основними характеристиками JR 0
шт.  
98 191963-2 Щетки угольные
высота 10,9, ширина 5. длина 17,8
76
шт.  
99 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33
шт.  
100 183932-7 Корпус перемикача (правий + лівий) 268
шт.  
1001 824734-9 Чемодан для транспортирования инструментов 530
шт.  
1002 792003-5 Комплект ножівкових полотен 21/22/23, 3 шт. 137.46
шт.