Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / HM1140C
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 286252-9 Ковпачок тримача інструмента 0
шт.  
2 416790-9 Захисна кришка тримача інструмента 0
шт.  
3 213430-8 Кільце круглого перетину 28 0
шт.  
4 256156-9 Штифт 6 17
шт.  
5 323833-9 Направляюча роликопідшипника 761
шт.  
6 233208-3 Пружина стиснення 47 0
шт.  
7 331489-4 Сталева шарикопідшипникова направляюча 254
шт.  
8 416087-6 Установочне кільце 87
шт.  
9 216011-7 Сталева кулька 5.6 5
шт.  
10 323835-5 Опора тримача інструменту 0
шт.  
11 922351-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
12 213554-0 Кільце круглого перетину 44 41
шт.  
13 231972-0 Пружинне кільце 52 13
шт.  
14 265439-6 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 59
шт.  
15 417003-1 Бокова ручка 367
шт.  
15 416009-6 Бокова ручка 0
шт.  
16 252640-2 Барашкова гайка M8 135
шт.  
17 417002-3 Кулачок бокової ручки 41
шт.  
17 416396-3 Тримач основи 60 54
шт.  
18 344559-0 Пружина ручки 60 0
шт.  
18 152620-7 Тримач бокової ручки 416
шт.  
19 417002-3 Кулачок бокової ручки 41
шт.  
19 416396-3 Тримач основи 60 54
шт.  
20 416086-8 Опора бокової ручки 116
шт.  
21 213479-8 Кільце круглого перетину 33 13
шт.  
22 323860-6 Ролик 12 0
шт.  
23 323834-7 Ствол HM1140C 0
шт.  
24 213269-9 X - кільце 17 92
шт.  
25 213311-6 Кільце круглого перетину 19 41
шт.  
26 323845-2 Бойок 243
шт.  
27 962154-0 Запобіжне кільце R-36 15
шт.  
28 421570-0 Кільце 36 16
шт.  
29 331487-8 Направляюча бойка 202
шт.  
30 213391-2 Кільце круглого перетину 25 156
шт.  
31 331526-4 Направляюча втулки 0
шт.  
32 213370-0 Кольцо O-RING 22 13
шт.  
33 213554-0 Кільце круглого перетину 44 41
шт.  
34 125071-7 Вузол циліндру 0
шт.  
34 322757-6 Вузол циліндру 34 3286
шт.  
35 323861-4 Ударник 0
шт.  
36 213429-3 Кольцо O-RING 27 31
шт.  
37 213614-8 Кільце круглого перетину 50 14
шт.  
38 316672-4 Корпус циліндра 939
шт.  
39 922351-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
40 213606-7 Кільце круглого перетину 48 41
шт.  
41 213429-3 Кольцо O-RING 27 31
шт.  
42 415773-6 Поршень 128
шт.  
43 257676-6 Втулка 6 0
шт.  
43 256165-8 Штифт 8 33
шт.  
44 213415-4 Кольцо O-RING 28 13
шт.  
45 415689-5 Шатун 323
шт.  
46 211129-9 Шарикопідшипник 145
шт.  
46 211143-5 Шарикопідшипник 6201DDW нова модель 0
шт.  
47 213160-1 Сальник 14 138
шт.  
48 516288-7 Якір у зборі 220V 2102
шт.  
49 681650-6 Ізоляційна прокладка 122
шт.  
50 211033-2 Шарикопідшипник 608LB 75
шт.  
51 415693-4 Обтічник 65
шт.  
52 265345-5 Гвинт M5X60 29
шт.  
53 941102-2 Пласка шайба 5 5
шт.  
54 639007-5 Статор 220V нова модель 705
шт.  
55 632678-7 Підпора компл. 118
шт.  
56 851366-9 Ідентифікаційна етикетка HM1140C 0
шт.  
57 922364-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 20
шт.  
58 152662-1 Корпус двигуна 1032
шт.  
58 159919-1 Корпус двигуна 0
шт.  
59 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33
шт.  
60 193922-2 Щетки угольные 0
шт.  
60 191961-6 Щетки угольные 0
шт.  
60 194285-9 Угольные щетки
высота 11, ширина 4,9, длина 16,8
135
шт.  
61 415700-3 Кришка корпусу двигуна 94
шт.  
62 266021-4 Самонарізний гвинт 5x20 14
шт.  
63 415695-0 Важіль фіксації 0
шт.  
64 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
64 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
65 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
66 682540-6 Втулка кабеля 24
шт.  
66 682560-0 Втулка кабеля 40
шт.  
68 415690-0 Кришка корпусу редуктора 172
шт.  
69 415698-4 Кришка корпусу 420
шт.  
70 819064-1 Етикетка MAKITA 41
шт.  
71 216116-3 Внутрішня втулка 812 158
шт.  
72 153249-2 Кривошип 892
шт.  
73 212259-9 Голчатий роликопідшипник 2116 481
шт.  
74 962105-3 Запобіжне кільце R-26 13
шт.  
75 210054-1 Шарикопідшипник 118
шт.  
76 213707-1 Кільце круглого перетину 65 54
шт.  
77 317143-4 Корпус редуктора 0
шт.  
78 415699-2 Корпус вимикача HM1100C/HM114 0
шт.  
79 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
80 651481-7 Выключатель STE215K 524
шт.  
81 213107-5 Кільце круглого перетину 12 13
шт.  
82 631204-9 Контроллер 200/220/240V 2406
шт.  
83 415691-8 Важіль перемикача 54
шт.  
84 415696-8 Кришка контроллера 0
шт.  
84 417447-5 Кришка контроллера нова модель 296
шт.  
85 415692-6 Підпора 33
шт.  
86 421507-7 Ручка 796
шт.  
87 266135-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 42
шт.  
88 922371-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 33
шт.  
89 331486-0 Втулка 39 733
шт.  
90 233190-6 Пружина стиснення 39 0
шт.  
91 267156-4 Шайба 39 17
шт.  
92 231971-2 Пружинне кільце 36 13
шт.  
1001 150676-4 Чемоданчик для транспортирования 333
шт.  
2001 134793-8 Вузол бокової ручки 0
шт.  
2001 134909-5 Вузол бокової ручки, нова модель 768
шт.  
5001 645105-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
5002 646078-5 Дросельна котушка 0
шт.