Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
2 268135-5 Штифт із буртиком 10 2704 79
шт.  
3 253758-2 Шайба 10 5
шт.  
4 418910-1 Додаткова кришка 310
шт.  
5 418915-1 Кришка 501
шт.  
6 817283-3 Попереджувальна наклейка 0
шт.  
7 253758-2 Шайба 10 5
шт.  
8 961015-1 Запобіжне кільце E-9 0
шт.  
9 252014-7 Шестигранна гайка M6-10 14
шт.  
10 253010-8 Шайба 6 0
шт.  
11 257752-6 Втулка 8 85
шт.  
12 257752-6 Втулка 8 85
шт.  
13 253731-2 Шайба 8 13
шт.  
14 324554-6 Стопорний шток 160
шт.  
15 345583-6 Фіксаторний важіль 19
шт.  
16 951104-0 Просічний штифт 4-12 0
шт.  
24 345530-7 Розклинювальний ніж 292
шт.  
29 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
30 416341-8 Захисний кожух 87
шт.  
31 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
32 687054-0 Фіксуюча панель для кабеля 14
шт.  
33 154602-5 Комплект деталей корпусу двигуна 731
шт.  
34 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
70
шт.  
35 643650-4 Крышка 17
шт.  
36 911383-2 Гвинт M6x60 15
шт.  
37 266029-8 Самонарізний гвинт 5x65 41
шт.  
38 599511-5 Статор у зборі 220-240V 2006
шт.  
38 599546-6 Статор у зборі 220-240V 0
шт.  
39 416331-1 Обтічник 46
шт.  
40 211228-7 Шарикопідшипник 136
шт.  
41 253147-1 U-подібна шайба 15 11
шт.  
42 510071-4 Якір 2159
шт.  
43 681640-9 Ізоляційна прокладка 17
шт.  
44 211088-7 Шарикопідшипник 128
шт.  
45 253198-4 Шайба 18 33
шт.  
46 261129-9 Пластикова шайба 18 19
шт.  
48 921331-3 Гвинт із шестигранною головкою М6х20 19
шт.  
49 345525-0 Натискна пластина 22
шт.  
50 317871-1 Тримач розклинювального ножа 156
шт.  
53 922334-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
54 344536-2 Корпус редуктора 95
шт.  
55 911213-7 Гвинт M5x12 5
шт.  
56 154603-3 Корпус редуктора 752
шт.  
57 323736-7 Направляюча рейка 237
шт.  
58 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
59 416340-0 Тримач направляючої рейки 33
шт.  
60 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
61 416340-0 Тримач направляючої рейки 33
шт.  
62 323736-7 Направляюча рейка 237
шт.  
63 211051-0 Подшипник шариковый 161
шт.  
65 226602-6 Зубчасте колесо 28 236
шт.  
66 267170-0 Шайба 34 56
шт.  
67 211278-2 Шарикопідшипник 157
шт.  
68 324556-2 Шпиндель 196
шт.  
69 316933-2 Щит підшипника 159
шт.  
70 911233-1 Гвинт M5x20 13
шт.  
71 931502-4 Шестигранна гайка M10 14
шт.  
72 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
73 322968-3 Стержень шурупокрута 112
шт.  
74 961016-9 Запобіжне кільце E-10 0
шт.  
75 416339-5 Тримач 33
шт.  
76 941302-4 Пласка шайба 12 0
шт.  
77 226747-0 Зубчасте колесо 107
шт.  
78 951116-3 Пружинний штифт 4-20 5
шт.  
79 226747-0 Зубчасте колесо 107
шт.  
80 941302-4 Пласка шайба 12 0
шт.  
81 951116-3 Пружинний штифт 4-20 5
шт.  
82 324562-7 З'єднувач стопорного важеля 41
шт.  
83 253024-7 Шайба 10 13
шт.  
84 231315-6 Пружина стиснення 14 0
шт.  
85 322967-5 Вал блокуючого важеля 252
шт.  
86 922232-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5
шт.  
87 272248-6 Важіль 120 79
шт.  
88 324563-5 Поручень 48
шт.  
89 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5
шт.  
90 253143-9 Шайба 12 0
шт.  
91 213107-5 Кільце круглого перетину 12 13
шт.  
92 253052-2 U-подібна шайба 12 13
шт.  
93 214114-1 Підшипник ковзання 12 17
шт.  
94 345520-0 Стійка 21
шт.  
95 344543-5 Фіксатор 0
шт.  
96 922103-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
97 271074-0 Кронштейн 60 2704 67
шт.  
98 911223-4 Гвинт M5x16 5
шт.  
99 251382-5 Гвинт M5 59
шт.  
100 271423-1 Ручка 32 40
шт.  
101 267010-2 Шайба 5 14
шт.  
103 271073-2 Маховик 2704 140
шт.  
104 224347-0 Зовнішній фланець 53 0
шт.  
105 252155-9 Шестигранна гайка M12-19 41
шт.  
106 224401-0 Внутрішній фланець 53 87
шт.  
107 273523-3 Ручка 2704 0
шт.  
108 345534-9 Стопорна пластина 89
шт.  
109 257161-9 Кільце 4 52
шт.  
110 941051-3 Пласка шайба 4 5
шт.  
111 922116-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
112 252130-5 Шестигранна гайка M10-17 18
шт.  
113 941251-5 Пласка шайба 10 7
шт.  
114 911223-4 Гвинт M5x16 5
шт.  
115 345539-9 Тримач пластини 71
шт.  
116 345534-9 Стопорна пластина 89
шт.  
117 257161-9 Кільце 4 52
шт.  
118 941051-3 Пласка шайба 4 5
шт.  
119 922116-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
120 257753-4 Втулка 10 14
шт.  
121 265536-8 Гвинт з шестигранною головкою M16x65 72
шт.  
122 273523-3 Ручка 2704 0
шт.  
123 265382-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х20 14
шт.  
124 324559-6 Затискне кільце 19
шт.  
125 233229-5 Натискна пружина 8 14
шт.  
126 418655-1 Тримач штока 35
шт.  
127 418655-1 Тримач штока 35
шт.  
128 345535-7 Шарнірна пластина 13
шт.  
130 922116-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
131 922116-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
132 941051-3 Пласка шайба 4 5
шт.  
133 257161-9 Кільце 4 52
шт.  
137 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
138 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
140 922116-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
141 922116-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
142 941051-3 Пласка шайба 4 5
шт.  
143 257161-9 Кільце 4 52
шт.  
145 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
146 418655-1 Тримач штока 35
шт.  
147 911323-0 Гвинт M6X16 6
шт.  
148 687049-3 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
149 251308-7 Гвинт M4X10 5
шт.  
151 345628-0 Пластина 129
шт.  
152 416333-7 Пластина зубчастої рейки 54
шт.  
153 911213-7 Гвинт M5x12 5
шт.  
154 418655-1 Тримач штока 35
шт.  
155 233229-5 Натискна пружина 8 14
шт.  
156 324559-6 Затискне кільце 19
шт.  
157 265382-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х20 14
шт.  
158 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
159 317010-3 Блок регулювання 0
шт.  
160 344529-9 Тримач повзунка 2702 17
шт.  
161 232174-1 Пласка пружина 17
шт.  
162 345535-7 Шарнірна пластина 13
шт.  
163 416439-1 Пиловідвідник 60
шт.  
164 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5
шт.  
165 317880-0 Корпус 1277
шт.  
166 418917-7 З'єднувальна деталь 181
шт.  
167 266061-2 Самонарізний гвинт.4X8 0
шт.  
168 154599-8 Кришка корпусу 285
шт.  
169 911114-9 Гвинт M4x10 6
шт.  
170 911333-7 Гвинт M6X20 13
шт.  
171 416332-9 Тримач 54
шт.  
172 265460-5 Гвинт з шестигранною голівкою M6X20 0
шт.  
174 266300-0 Самонарізний гвинт 4x18 0
шт.  
175 413097-4 Ковзна заслінка 390
шт.  
176 266035-3 Гвинт CT 5X 6
шт.  
177 418918-5 Корпус перемикача 107
шт.  
178 682511-3 Ізоляційне кільце 13
шт.  
179 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
180 687054-0 Фіксуюча панель для кабеля 14
шт.  
181 418912-7 Пластина перемикача 151
шт.  
183 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
184 682511-3 Ізоляційне кільце 13
шт.  
185 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
186 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
190 266192-7 Самонарізний гвинт 4х14 13
шт.  
191 816844-6 Внутрішня шкала 41
шт.  
192 251308-7 Гвинт M4X10 5
шт.  
193 911253-5 Гвинт M5x30 13
шт.  
194 418908-8 Шина -внутрішня 34
шт.  
195 922146-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
196 154705-5 Шина - ззовні, спереду 0
шт.  
199 317877-9 Додатковий стіл 1752
шт.  
200 317876-1 Стіл 6131
шт.  
201 922126-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
203 911233-1 Гвинт M5x20 13
шт.  
206 418907-0 Шина - зовнішня 41
шт.  
207 265045-7 Гвинт М5х18 0
шт.  
211 317875-3 Центральна кришка 271
шт.  
212 266264-8 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x6 14
шт.  
214 418907-0 Шина - зовнішня 41
шт.  
215 911233-1 Гвинт M5x20 13
шт.  
216 317867-2 Задня шина, зовнішня 509
шт.  
217 345529-2 Упор для шини 13
шт.  
218 251308-7 Гвинт M4X10 5
шт.  
220 922126-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
222 345533-1 Передня кришка 0
шт.  
223 266020-6 Самонарізний гвинт 4x12 5
шт.  
225 911253-5 Гвинт M5x30 13
шт.  
226 922146-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
227 418908-8 Шина -внутрішня 34
шт.  
228 286212-1 Ковпачок 20 13
шт.  
229 154608-3 Опорна плита 3229
шт.  
230 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
231 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
232 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 19
шт.  
233 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292
шт.  
234 931302-2 Шестигранна гайка M6 5
шт.  
235 271318-8 Ручка 37 65
шт.  
236 941151-9 Пласка шайба 6 5
шт.  
237 921342-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 7
шт.  
238 271320-1 Ручка 37 69
шт.  
239 252197-3 Гайка М14 33
шт.  
240 421926-7 Тримач 124
шт.  
241 931402-8 Шестигранна гайка M8 33
шт.  
242 253797-2 Шайба 14 19
шт.  
243 265537-6 Гвинт М14х65 144
шт.  
244 921462-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X40 0
шт.  
245 861373-4 Фірмова табличка з основними характеристиками 27 15
шт.  
246 911344-2 Гвинт M6X25 0
шт.  
247 317865-6 Блок для кутового упора 0
шт.  
248 266364-4 Гвинт М8х35 0
шт.  
249 345522-6 Напрямна кутового упору 0
шт.  
250 256769-6 Штифт 6 0
шт.  
251 317872-9 Кутова шина 0
шт.  
252 266378-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x5 0
шт.  
253 345523-4 Тримач кутового упору 0
шт.  
254 324530-0 Штифт для шкали 0
шт.  
255 911138-5 Гвинт M4x20 8
шт.  
256 931102-0 Шестигранна гайка M4 8
шт.  
257 252650-9 Гайка з закруткою M8 0
шт.  
258 273524-1 Ручка 2704 0
шт.  
259 922333-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
260 317897-3 Напрямна 1003
шт.  
261 345521-8 Напрямна упору 83
шт.  
262 317864-8 Перехідник упора 556
шт.  
263 911108-4 Гвинт M4x8 5
шт.  
264 418945-2 Лінза 42
шт.  
265 418943-6 Кришка 27
шт.  
266 317895-7 Тримач упора 188
шт.  
267 265768-7 Барашковий швинт М6х52 45
шт.  
268 418948-6 Напрямна 56
шт.  
269 265954-0 Самонарізний гвинт PT3x8 5
шт.  
270 231485-1 Пружина стиснення 4 0
шт.  
271 418947-8 Тримач напрямної упору 0
шт.  
272 231485-1 Пружина стиснення 4 0
шт.  
273 345560-8 Стопорна пластина 68
шт.  
274 265155-0 Гвинт М5х25 13
шт.  
275 418946-0 Важіль 48
шт.  
276 231297-2 Пружина стиснення 9 14
шт.  
277 418944-4 Фіксаторний важіль 27
шт.  
278 253874-0 Шайба 4 4
шт.  
279 266020-6 Самонарізний гвинт 4x12 5
шт.  
280 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
281 911238-1 Гвинт М5х22 0
шт.  
282 345566-6 Кулачок ручки 126
шт.  
283 345559-3 Напрямна кулачка ручки 158
шт.  
284 256029-6 Штифт 8 41
шт.  
285 256200-2 Штифт 5 15
шт.  
286 911118-1 Гвинт M4x12 5
шт.  
287 345564-0 Стійка стопорної пластини 80
шт.  
288 256200-2 Штифт 5 15
шт.  
289 345565-8 Затискний шарнір 108
шт.  
290 265154-2 Гвинт М5х655 144
шт.  
291 324555-4 Гайка М5 0
шт.  
292 256262-0 Штифт 5 0
шт.  
293 345562-4 З'єднувач упору 50
шт.  
294 256262-0 Штифт 5 0
шт.  
295 231683-7 Зворотна пружина 8 14
шт.  
296 313123-8 Упорний наконечник 0
шт.  
297 345563-2 Напрямна наконечника упору 138
шт.  
298 911118-1 Гвинт M4x12 5
шт.  
299 911118-1 Гвинт M4x12 5
шт.  
300 345561-6 Тримач упору 59
шт.  
301 256262-0 Штифт 5 0
шт.  
302 154699-4 Тримач упора 1143
шт.  
303 317874-5 Кутова напрямна 0
шт.  
306 265160-7 Гвинт із потайною головкою М4х8 0
шт.  
308 267305-3 Ущільнювальна шайба 5/16" 0
шт.  
309 419219-4 Кришка до кутового упора 0
шт.  
311 262559-7 Втулка 14 13
шт.  
312 345536-5 Нижня кришка 835
шт.  
313 266020-6 Самонарізний гвинт 4x12 5
шт.  
314 418618-7 Штифт 37
шт.  
315 418618-7 Штифт 37
шт.  
316 418616-1 Кнопка вмикання 56
шт.  
317 443103-1 Фетрове кільце 13
шт.  
318 443103-1 Фетрове кільце 13
шт.  
319 231025-5 Пружина стиснення 8 5
шт.  
320 231025-5 Пружина стиснення 8 5
шт.  
321 253186-1 Шайба 7 13
шт.  
322 253186-1 Шайба 7 13
шт.  
323 418617-9 Кнопка вимикання 56
шт.  
324 652772-9 Реле 1253
шт.  
325 631613-2 Реуглятор плавного пуску 665
шт.  
326 654561-8 Контактна колодка 81
шт.  
327 645006-7 Шумоподавлювач 41
шт.  
328 645105-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
329 646049-2 Дросельна котушка 87
шт.  
330 265740-9 Барашковий гвинт M5x15 69
шт.  
331 317879-5 Тримач штанги 114
шт.  
332 324564-3 Штанга, задня 0
шт.  
333 345537-3 Стіл, задня частина 423
шт.  
334 911223-4 Гвинт M5x16 5
шт.  
335 931502-4 Шестигранна гайка M10 14
шт.  
336 961016-9 Запобіжне кільце E-10 0
шт.