Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / HM1242C
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 286252-9 Ковпачок тримача інструмента 0
шт.  
3 256156-9 Штифт 6 17
шт.  
4 323960-2 Напрямна роликопідшипника 662
шт.  
6 267735-8 Шайба 79
шт.  
10 233218-0 Пружина стиснення 55 41
шт.  
11 323876-1 Сталева шарикопідшипникова направляюча 0
шт.  
11 324131-4 Сталева шарикопідшипникова направляюча нова моде 311
шт.  
12 231988-5 Пружинне кільце 34 0
шт.  
13 267197-0 Шайба 37 0
шт.  
14 416934-1 Установочне кільце HM1202C 126
шт.  
15 231989-3 Пружинне кільце 46 HM1202C 24
шт.  
16 416938-3 Кришка корпусу HM1202C 792
шт.  
17 265439-6 Гвинт з шестигранною голівкою M8x150 59
шт.  
18 417003-1 Бокова ручка 367
шт.  
19 252640-2 Барашкова гайка M8 135
шт.  
20 951166-8 Пружинний штифт 5-24 13
шт.  
21 417002-3 Кулачок бокової ручки 41
шт.  
22 317223-6 Тримач бокової ручки 82A 0
шт.  
23 317224-4 Тримач бокової ручки 82B 0
шт.  
24 417002-3 Кулачок бокової ручки 41
шт.  
25 213670-8 Кольцо O-RING 58 24
шт.  
26 310087-7 Корпус циліндра 3947
шт.  
27 216011-7 Сталева кулька 5.6 5
шт.  
28 922451-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17
шт.  
29 213720-9 Кольцо O-RING 67 17
шт.  
30 213508-7 Кільце круглого перетину 38 41
шт.  
30 213510-0 Кольцо O-RING 36 33
шт.  
31 262095-3 Кільце уретанове 41 нова модель 66
шт.  
31 262083-0 Кільце уретанове 43 0
шт.  
32 323961-0 Тримач інструмента 0
шт.  
33 323860-6 Ролик 12 0
шт.  
34 213431-6 Манжет 28 256
шт.  
35 213394-6 Кольцо O-RING 23 14
шт.  
36 323908-4 Бойок HM1202C 0
шт.  
37 323909-2 Направляюча бойка 248
шт.  
38 421691-8 Кольцо R-RING 25 230
шт.  
39 323875-3 Втулка з буртиком 24 318
шт.  
40 416927-8 Направляюча втулка HM1202C 0
шт.  
40 417600-3 Направляюча втулка HM1202C нова модель 85
шт.  
41 344790-8 Пласка шайба 49 HM1202C 0
шт.  
41 344998-4 Пласка шайба 49 HM1202C нова модель 125
шт.  
42 331554-9 Вузол циліндру 44 0
шт.  
42 331608-2 Цилиндр 2030
шт.  
43 416928-6 Втулка 49 135
шт.  
44 257224-1 Кільце 49 HM1202C 192
шт.  
45 213508-7 Кільце круглого перетину 38 41
шт.  
46 233246-5 Пружина стиснення 50 51
шт.  
47 416935-9 Кришка корпусу редуктора HM1202C 195
шт.  
48 213806-9 Кільце круглого перетину 90 25
шт.  
49 323910-7 Ударник HM1202C 332
шт.  
50 213485-3 Кольцо O-RING 34 41
шт.  
51 213485-3 Кольцо O-RING 34 41
шт.  
52 213523-1 Кільце круглого перетину 36 HM1202C 14
шт.  
53 257693-6 Втулка 9 HM1202C 51
шт.  
54 416929-4 Поршень HM1202C 208
шт.  
55 416930-9 Шатун 76
шт.  
56 323877-9 Шестерня 839
шт.  
57 211327-5 Подшипник 6304 LLU 283
шт.  
58 212113-7 Подшипник игольчатый 1212 161
шт.  
59 317225-2 Корпус редуктора HM1202C 0
шт.  
59 318102-1 Корпус редуктора HM1202C Новий 1709
шт.  
60 416940-6 Кришка контроллераHM1202C 755
шт.  
61 415692-6 Підпора 33
шт.  
62 421507-7 Ручка 796
шт.  
63 922361-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17
шт.  
64 922353-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 7
шт.  
65 922353-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 7
шт.  
66 416932-5 Акриловий штифт 5 HM1202C 33
шт.  
67 416931-7 Важіль перемикача HM1202C 107
шт.  
68 211228-7 Шарикопідшипник 136
шт.  
68 211238-4 Подшипник 6202 LLU 157
шт.  
68 211235-0 Шарикопідшипник 6202DDW 0
шт.  
69 213273-8 Сальник 17 209
шт.  
70 516803-7 Якорь 220-230V 2554
шт.  
71 681642-5 Кольцо магнитное 152
шт.  
72 211088-7 Шарикопідшипник 128
шт.  
73 416936-7 Обтічник HM1202C 76
шт.  
74 266095-5 Самонарізний гвинт 5X55 25
шт.  
75 526093-4 Статор 220-240В 1387
шт.  
76 158581-9 Вузол корпуса двигуна 1589
шт.  
76 151795-9 Корпус двигуна 0
шт.  
78 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
79 819064-1 Етикетка MAKITA 41
шт.  
80 651481-7 Выключатель STE215K 524
шт.  
81 631273-0 Регулятор 1404
шт.  
82 181048-2 Щетки угольные
высота 7,4 ширина 6,5 длина 16,8
170
шт.  
83 643650-4 Крышка 17
шт.  
84 922364-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 20
шт.  
85 415695-0 Важіль фіксації 0
шт.  
86 687053-2 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 13
шт.  
87 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
88 416937-5 Кришка корпусу двигуна HM1202C 193
шт.  
89 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
90 682560-0 Втулка кабеля 40
шт.  
91 695123-3 Кабель 1.5-2-4.0 488
шт.  
92 241908-1 Вентилятор 80 66
шт.  
93 213508-7 Кільце круглого перетину 38 41
шт.  
94 421914-4 Захисний пристрій для блоку електорніки 0
шт.  
95 267809-5 Затискна шайба 19 13
шт.  
1002 824564-8 Пластиковий ящик для транспортування інструментів 2089
шт.  
2001 134885-3 Вузол бокової ручки 1250
шт.