Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / HR3550C
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 286261-8 Ковпачок тримача інструмента 0
шт.  
2 417705-9 Кришка патрона 0
шт.  
2 417705-9 Кришка патрона нова модель 0
шт.  
3 233294-4 Пружина стиснення 46 0
шт.  
4 233907-7 Пружинне кільце 21 0
шт.  
5 256450-9 Штифт 8 0
шт.  
6 324084-7 Кільце патрона 0
шт.  
7 232202-2 Пласка пружина 35 0
шт.  
8 267224-3 Шайба 37 0
шт.  
9 961154-7 Запобіжне кільце (Ext.) S-36 0
шт.  
10 233295-2 Пружина стиснення 44 0
шт.  
11 344970-6 Направляюча шайба 0
шт.  
12 417015-4 Корпус сальника 84
шт.  
13 213615-6 Кольцо O-RING 46 15
шт.  
14 213436-6 Сальник 28 82
шт.  
15 962251-2 Кольцо стопорное R-52 42
шт.  
17 961108-4 Запобіжне кільце S-28 24
шт.  
18 211422-1 Шарикопідшипник 251
шт.  
19 216004-4 Сталева кулька 7.9 13
шт.  
20 324083-9 Ствол HR3550C 0
шт.  
21 256293-9 Штифт 8 (4 шт) 17
шт.  
22 213321-3 Манжет 137
шт.  
23 213228-3 Кольцо 15 13
шт.  
24 323913-1 Боек 289
шт.  
25 213228-3 Кольцо 15 13
шт.  
26 213321-3 Манжет 137
шт.  
27 421830-0 Гумове кільце 13 58.08
шт.  
27 421830-0 Кольцо 13 166
шт.  
28 331594-7 Втулка 12 0
шт.  
29 331595-5 Шайба 19 0
шт.  
30 256176-3 Штифт PIN 2.5 13
шт.  
31 418023-8 Штифтовой держатель 0
шт.  
31 418023-8 Штифтовий тримач 42
шт.  
32 323936-9 Ударник 158
шт.  
33 213274-6 Кольцо O-RING 18 22
шт.  
34 331559-9 Цилиндр 25 2759
шт.  
35 331563-8 Втулка 50 319
шт.  
36 233253-8 Пружина стиснення 40 33
шт.  
37 417020-1 Фіксуюче кільце 62
шт.  
38 331557-3 Кільце 29 331
шт.  
39 233254-6 Пружина стиснення 34 41
шт.  
40 331558-1 Втулка 635
шт.  
41 213435-8 Кольцо 26 13
шт.  
42 226783-6 Шестерня 37 746
шт.  
43 213274-6 Кольцо O-RING 18 22
шт.  
44 213274-6 Кольцо O-RING 18 22
шт.  
45 256292-1 Штифт 7 17
шт.  
46 417021-9 Поршень 118
шт.  
47 417016-2 Шатун 66
шт.  
48 344811-6 Прижимна пружина 63 123
шт.  
49 266163-4 Гвинт M8x80 81
шт.  
50 344492-6 Пластина 24
шт.  
51 931302-2 Шестигранна гайка M6 5
шт.  
52 417026-9 Пластина бокової ручки 63 118
шт.  
53 265701-9 Гвинт M6x14 25
шт.  
54 152554-4 Ручка 36 231
шт.  
55 911118-1 Гвинт M4x12 5
шт.  
56 151697-9 Кришка редуктора 535
шт.  
57 421704-5 Пилозахисна шайба 95
шт.  
58 213304-3 Кільце круглого перетину 20 41
шт.  
59 151693-7 Важіль перемикання 149
шт.  
60 256219-1 Штифт 4 13
шт.  
61 417018-8 Блокувальна кнопка 39
шт.  
62 233188-3 Пружина 2.4 5
шт.  
63 816329-2 Eтикетка 816329-2 24
шт.  
64 265077-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 66
шт.  
65 213023-1 Кільце круглого перетину 4 5
шт.  
66 151694-5 Перемикач 160
шт.  
67 151709-8 Картер редуктора 1853
шт.  
68 416124-6 Колпачек 41
шт.  
69 213406-5 Кольцо O-RING 30 14
шт.  
70 266173-1 Самонарізний гвинт 5x30 25
шт.  
71 213070-2 Кільце круглого перетину 10 5
шт.  
72 151758-5 Зубчасте колесо 21 102
шт.  
73 417014-6 Ручка 492
шт.  
74 416284-4 Важіль перемикача 37
шт.  
75 651922-3 Выключатель 250
шт.  
76 416126-2 Кришка вимикача 46
шт.  
77 421583-1 Піногума 5
шт.  
78 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
79 417028-5 Кожух ручки 524
шт.  
80 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
81 687053-2 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 13
шт.  
82 682560-0 Втулка кабеля 40
шт.  
83 695123-3 Кабель 1.5-2-4.0 488
шт.  
84 266021-4 Самонарізний гвинт 5x20 14
шт.  
85 416285-2 Акриловий штифт 5 13
шт.  
86 911233-1 Гвинт M5x20 13
шт.  
87 323915-7 Кривошип 550
шт.  
88 254239-9 Шпонка 4 24
шт.  
89 211332-2 Шарикопідшипник 156
шт.  
90 961060-6 Запобіжне кільце S-20 13
шт.  
91 962211-4 Запобіжне кільце R-42 0
шт.  
92 231991-6 Конічна пружина стиснення 14
шт.  
93 223130-2 Втулка 435
шт.  
94 226514-3 Шестерня 34 388
шт.  
95 253878-2 Шайба 10 14
шт.  
96 961006-2 Запобіжне кільце S-10 5
шт.  
97 213071-0 Радиальне ущільнення 10 (сальник) 185
шт.  
98 331564-6 Втулка 10 153
шт.  
99 210058-3 Подшипник шариковый 97
шт.  
100 253171-4 Розпірна шайба 10 13
шт.  
101 226782-8 Шестерня 10 359
шт.  
102 254202-2 Шпонка 4 14
шт.  
103 211138-8 Подшипник шариковый 116
шт.  
104 151692-9 Муфта ковзання 1213
шт.  
104 152955-6 Муфта ковзання (нова модель) 0
шт.  
105 961006-2 Запобіжне кільце S-10 5
шт.  
106 210024-0 Шарикопідшипник 81
шт.  
107 253314-8 Шайба 15 14
шт.  
108 421702-9 Прокладка 41
шт.  
109 151695-3 Часть корпуса 742
шт.  
110 417010-4 Обтічник 109
шт.  
111 634348-4 Статор 220-240В 568
шт.  
112 266046-8 Самонарізний гвинт 5x50 24
шт.  
113 632933-7 Підпора компл. 136
шт.  
114 516383-3 Якір у зборі 220-240V 0
шт.  
114 513518-7 Якорь 220-230V 1622
шт.  
115 681650-6 Ізоляційна прокладка 122
шт.  
116 210005-4 Шарикопідшипник 66
шт.  
117 151696-1 Корпус двигуна 0
шт.  
118 852906-6 Ідентифікаційна етикетка HR3550C 0
шт.  
119 193922-2 Щетки угольные 0
шт.  
119 191961-6 Щетки угольные 0
шт.  
119 194285-9 Угольные щетки
высота 11, ширина 4,9, длина 16,8
135
шт.  
120 643750-0 Ковпачок тримача щітки 33
шт.  
121 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
122 417024-3 Кожух тримача щітки 37
шт.  
123 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
124 323937-7 Втулка 7 60
шт.  
124 324261-1 Втулка 7 нова модель 60
шт.  
125 241863-7 Вентилятор 70 54
шт.  
126 941151-9 Пласка шайба 6 5
шт.  
126 253047-5 Шайба 6 5
шт.  
127 931302-2 Шестигранна гайка M6 5
шт.  
127 252153-3 Шестигранна гайка M6-10 13
шт.  
128 417012-0 Кришка корпусу двигуна 193
шт.  
129 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
130 417017-0 Важіль фіксатора 62
шт.  
131 631369-7 Регулятор 1336
шт.  
132 267088-5 Шайба 28 70
шт.  
133 262088-0 Кільце уретанове 28 55
шт.  
134 253133-2 Шайба 7 13
шт.  
1002 321248-4 Обмежувач глибини 57
шт.  
1003 824559-1 Пластиковий ящик для транспортування інструментів 1250
шт.  
2001 134889-5 Вузол ручки 36 698
шт.