Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 2107F
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 922456-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
2 941202-8 Пласка шайба 8 6
шт.  
3 273614-0 Ручка 2107FK 231
шт.  
4 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
5 256033-5 Штифт 6 18
шт.  
8 272223-2 Рукоятка затисна 60 261
шт.  
9 267041-1 Шайба 20 15
шт.  
10 154482-9 Кришка, спереду 0
шт.  
10 158702-3 Кришка, спереду, нова модель 0
шт.  
11 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
12 941152-7 Пласка шайба 6 6
шт.  
13 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
14 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
17 256033-5 Штифт 6 18
шт.  
18 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
19 343494-9 Втулка 5 33
шт.  
20 163276-1 Направляюча 390
шт.  
21 231449-5 Пружина стиснення 11 27
шт.  
22 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
23 941152-7 Пласка шайба 6 6
шт.  
24 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
25 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
26 343494-9 Втулка 5 33
шт.  
27 941051-3 Пласка шайба 4 6
шт.  
29 231449-5 Пружина стиснення 11 27
шт.  
30 343489-2 Пластина натягу 90
шт.  
31 911221-8 Гвинт M5x16 6
шт.  
32 421333-4 Стрічка гумова 126
шт.  
33 253749-3 Шайба 16 15
шт.  
34 152325-9 Колесо 606
шт.  
35 253749-3 Шайба 16 15
шт.  
36 253010-8 Шайба 6 21
шт.  
37 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
38 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
39 941152-7 Пласка шайба 6 6
шт.  
40 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
41 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
42 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
43 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
44 941152-7 Пласка шайба 6 6
шт.  
45 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
46 256033-5 Штифт 6 18
шт.  
47 210033-9 Шарикопідшипник 57
шт.  
48 317823-2 Внутрішній тримач 0
шт.  
50 418784-0 Тримач 81
шт.  
52 421333-4 Стрічка гумова 126
шт.  
54 154474-8 Зубчасте колесо 0
шт.  
55 418786-6 Обертальне колесо 0
шт.  
55 419506-1 Обертальне колесо, нова модель 324
шт.  
56 324513-0 Шток, нижній 264
шт.  
57 253749-3 Шайба 16 15
шт.  
58 253010-8 Шайба 6 21
шт.  
59 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
60 253749-3 Шайба 16 15
шт.  
61 922323-5 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
65 317847-8 Кришка, задня 1335
шт.  
68 911243-8 Гвинт M5X25 15
шт.  
69 183869-8 Корпус перемикача (правий + лівий) 0
шт.  
70 682572-3 Захист кабелю гумовий 8 36
шт.  
72 183869-8 Корпус перемикача (правий + лівий) 0
шт.  
75 645253-0 Шумоподавлювач 279
шт.  
76 646078-5 Дросельна котушка 0
шт.  
77 646137-5 Дросельна котушка 0
шт.  
79 645006-7 Шумоподавлювач 45
шт.  
82 654531-7 Контактна колодка 2P 45
шт.  
83 651284-9 Вимикач SGEL115CDY-6 183
шт.  
84 227139-6 Зубчасте колесо 8 570
шт.  
85 962203-3 Запобіжне кільце R-47 36
шт.  
86 211306-3 Шарикопідшипник 6204LLB 222
шт.  
87 227470-0 Зубчасте колесо 29 222
шт.  
88 254202-2 Шпонка 4 15
шт.  
89 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
90 227481-5 Зубчасте колесо 11 465
шт.  
91 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
92 961055-9 Кольцо стопорное 6
шт.  
93 226593-1 Зубчасте колесо 28 225
шт.  
94 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
95 252157-5 Квадратна гайка М6 6
шт.  
96 345467-8 Упорна пластина 57
шт.  
97 251981-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 15
шт.  
98 154475-6 Корпус редуктора 0
шт.  
99 418785-8 Обтічник 36
шт.  
100 211092-6 Шарикопідшипник 93
шт.  
100 210078-7 Шарикопідшипник 629DDW, нова модель 0
шт.  
102 513583-6 Якір у зборі 220-240V 1152
шт.  
103 681644-1 Ізоляційна прокладка 15
шт.  
104 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
106 634518-5 Статор 220-240 V 660
шт.  
107 183941-6 Комплект деталей корпусу двигуна 0
шт.  
107 154472-2 Корпус дивгуна, нова модель 615
шт.  
108 819064-1 Етикетка MAKITA 45
шт.  
109 631641-7 Блок освітлення 1068
шт.  
110 193730-1 Вузол люмінесцентної лампи 84
шт.  
111 418850-3 Блок Lenz 18
шт.  
112 418782-4 Кришка лампи 99
шт.  
113 651514-8 Вимикач SLE6A 114
шт.  
114 418783-2 Корпус для лампи 72
шт.  
117 643750-0 Ковпачок тримача щітки 36
шт.  
118 191963-2 Щетки угольные
высота 10,9, ширина 5. длина 17,8
81
шт.  
121 631639-4 Контролер 801
шт.  
122 860922-4 Фірмова табличка з основними характеристиками 21 0
шт.  
124 418784-0 Тримач 81
шт.  
126 345468-6 Захисний кожух пили 60
шт.  
127 421885-5 Кришка 60
шт.  
1001 410048-8 Тримач ключа 3.4 0
шт.  
1003 783202-0 Шестигранний ключ 4 15
шт.  
1004 824728-4 Чемодан для транспортирования инструментов 1329
шт.