Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKTEC / MT190
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 265147-9 PAN HEAD SCREW M4X22 MT955 5
шт.  
1 265112-8 PAN HEAD SCREW M4*18 MT600 5
шт.  
5 267278-0 FLAT WASHER 10 MT190 5
шт.  
8 665383-1 Кабель живлення 1,0-2-2,0 231
шт.  
9 682569-2 Захист кабелю гумовий 0
шт.  
11 687124-5 Фіксуюча панель для кабеля 5
шт.  
12 266326-2 Самонарізний гвинт 4x18 0
шт.  
16 265101-3 Гвинт М4х25 5
шт.  
17 210067-2 Шарикопідшипник 47
шт.  
18 240068-6 FAN 52 MT190 19
шт.  
20 681636-0 Ізоляційна прокладка 33
шт.  
21 210030-5 Шарикопідшипник 627ZZ 46
шт.  
22 593589-0 FIELD ASS'Y 240V MT191 330
шт.  
24 266334-3 Самонарізний гвинт 4x60 0
шт.  
25 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
26 819125-7 Етикетка з логотипом MAKTEC 0
шт.  
27 191940-4 Щетки угольные
высота 8,9, ширина 6, длина 11,7
81
шт.  
28 643987-9 Кришка вугільної щітки 13
шт.  
29 265757-2 THUMB SCREW M5*10 MT190 5
шт.  
30 233395-8 COMPRESSION SPRING 18 MT190 13
шт.  
31 421858-8 RUBBER PACKING MT190 5
шт.  
33 265122-5 Гвинт М5х20 5
шт.  
35 210029-0 Подшипник шариковый 24
шт.  
37 265512-2 LANFE HEX. BOLT M6x17 MT190 5
шт.  
38 345007-2 Пластина барабана 197
шт.  
40 345378-7 ADJUST PLATE GA9010 13
шт.  
42 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
43 210067-2 Шарикопідшипник 47
шт.  
45 222163-4 Шків клинопасової передачі 4-20L KP0800 39
шт.  
46 265101-3 Гвинт М4х25 5
шт.  
48 265101-3 Гвинт М4х25 5
шт.  
50 225007-7 Ремінь 175
шт.  
51 222164-2 Шків клинопасової передачі 4-37 KP0800 62
шт.  
52 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.