Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 654561-8 Контактна колодка 81
шт.  
2 631371-0 Лампа в зборі 185
шт.  
6 418416-9 Захисний ковпак перемикача 41
шт.  
7 251991-0 Гвинт M4x12 0
шт.  
8 632519-7 Блок перемикачів 459
шт.  
11 417041-3 Корпус перемикача 215
шт.  
12 417038-2 Кришка корпусу перемикача 76
шт.  
13 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
14 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
15 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 19
шт.  
16 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292
шт.  
17 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
18 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
18 687053-2 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 13
шт.  
19 687042-7 Фіксуюча панель для кабеля 14
шт.  
20 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
21 851968-1 Фірмова табличка з основними характеристиками 2 0
шт.  
22 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14
шт.  
23 267080-1 Шайба 6 5
шт.  
24 221525-3 Шестірня 10 24
шт.  
25 266059-9 Самонарізний гвинт 5x75 33
шт.  
26 151739-9 Кришка корпусу редуктора 469
шт.  
27 253715-0 Шайба 6 37
шт.  
28 226134-3 Зубчасте колесо 8-50 315
шт.  
29 253715-0 Шайба 6 37
шт.  
30 253215-0 Шайба 8 20
шт.  
31 226135-1 Зубчасте колесо 8-46 328
шт.  
32 253215-0 Шайба 8 20
шт.  
33 254001-2 Шпонка 4 14
шт.  
34 253760-5 Шайба 14 4
шт.  
35 323923-8 Привідний вал 348
шт.  
36 226518-5 Зубчасте колесо 47 310
шт.  
37 253744-3 Шайба 12 13
шт.  
38 151738-1 Корпус редуктора 390
шт.  
39 225083-1 Клиноподібний ремінь 8-341 2012NB 422
шт.  
40 222155-3 Ведучий ролик 8-23.5L 195
шт.  
41 151737-3 Вузол корпусу двигуна 541
шт.  
42 526104-5 Статор 230/240V 2012NB 859
шт.  
43 211087-9 Шарикопідшипник 111
шт.  
44 681623-9 Ізоляційна прокладка 15
шт.  
45 516813-4 Якір у зборі 220-240V 1867
шт.  
46 417033-2 Обтічник 21
шт.  
47 211087-9 Шарикопідшипник 111
шт.  
48 266059-9 Самонарізний гвинт 5x75 33
шт.  
49 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14
шт.  
50 267080-1 Шайба 6 5
шт.  
51 221525-3 Шестірня 10 24
шт.  
52 343844-8 Металева кришка (В) 41
шт.  
53 233016-2 Натискна пружина 15 27
шт.  
54 231459-2 Пружина стиснення 14 20
шт.  
55 819064-1 Етикетка MAKITA 41
шт.  
56 214251-1 Підшипник ковзання 17 55
шт.  
57 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
58 643650-4 Крышка 17
шт.  
59 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
70
шт.  
60 162216-6 Ролик 2581
шт.  
61 233392-4 Натискна пружина 13А 13
шт.  
62 341685-6 Металева кришка (А) 41
шт.  
63 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
64 214251-1 Підшипник ковзання 17 55
шт.  
65 265854-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x12 123
шт.  
66 222154-5 Ведучий ролик 8-54 2012NB 371
шт.  
67 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
68 317259-5 Корпус підшипника 97
шт.  
69 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
70 254204-8 Шпонка 4 0
шт.  
71 323928-8 Ножовий вал 3311
шт.  
72 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
73 962153-2 Запобіжне кільце R-35 15
шт.  
74 793346-8 Ніж рубанка 306 1300
шт.  
75 343682-8 Бокова підпора 734
шт.  
76 251609-3 Гвинт M6 14
шт.  
77 225520-5 Ланцюг 35-46 2012NB 237
шт.  
78 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14
шт.  
79 267080-1 Шайба 6 5
шт.  
80 221525-3 Шестірня 10 24
шт.  
81 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
82 343844-8 Металева кришка (В) 41
шт.  
83 252426-4 Шпилька з різьбою М14 292
шт.  
84 214251-1 Підшипник ковзання 17 55
шт.  
85 231459-2 Пружина стиснення 14 20
шт.  
86 162216-6 Ролик 2581
шт.  
87 233392-4 Натискна пружина 13А 13
шт.  
88 214251-1 Підшипник ковзання 17 55
шт.  
89 341685-6 Металева кришка (А) 41
шт.  
90 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
91 226786-0 Зубчасте колесо 15 55
шт.  
92 253828-7 Розпірна шайба 10 19
шт.  
93 417034-0 Тримач вала 14
шт.  
94 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
95 323926-2 Вал 10 105
шт.  
96 417034-0 Тримач вала 14
шт.  
97 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
98 253828-7 Розпірна шайба 10 19
шт.  
99 226786-0 Зубчасте колесо 15 55
шт.  
100 951122-8 Просічний штифт 4-28 30
шт.  
101 344815-8 Стопорний важіль 24
шт.  
102 231793-0 Зворотна пружина 5 33
шт.  
103 251283-7 Гвинт M5 33
шт.  
104 417035-8 Захисний пристрій для паса 33
шт.  
105 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
106 251322-3 Гвинт M5X12 13
шт.  
107 252427-2 Шпилька з різьбою М14L 284
шт.  
108 233016-2 Натискна пружина 15 27
шт.  
109 213009-5 Кільце круглого перетину 4 13
шт.  
110 911233-1 Гвинт M5x20 13
шт.  
111 253194-2 Шайба 5 14
шт.  
112 257600-9 Втулка 6 41
шт.  
113 231588-1 Поворотна пружина 9 17
шт.  
114 344068-9 Індикатор глибини 6
шт.  
115 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
116 322229-1 Датчик 0
шт.  
117 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
118 266173-1 Самонарізний гвинт 5x30 25
шт.  
119 265736-0 Гвинт М6х135 101
шт.  
120 323927-0 Шпилька з різьбою 118
шт.  
121 231226-5 Пружина стиснення 11 13
шт.  
122 256688-6 Штифт 8 73
шт.  
123 271296-2 Ручка 45 50
шт.  
124 272028-0 Пускова ручка 160 59
шт.  
125 961012-7 Запобіжне кільце E-6 5
шт.  
126 951122-8 Просічний штифт 4-28 30
шт.  
127 266086-6 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 14
шт.  
128 317760-0 З'єднувальна деталь 70
шт.  
129 417032-4 Регулювальна пластина 13
шт.  
130 816358-5 Шкала глибини мм 5
шт.  
131 266240-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M10x25 0
шт.  
132 153781-6 Вузол верхньої кришки 2012NB 1276
шт.  
133 417036-6 Тримач ящика для інструментів 33
шт.  
134 165379-7 Пристрій для відведення стружки 251
шт.  
135 417036-6 Тримач ящика для інструментів 33
шт.  
136 265716-6 Гвинт M5X10 57
шт.  
137 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
138 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
139 344816-6 Плита стола 594
шт.  
140 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
141 344819-0 Напрямна плита 0
шт.  
142 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
143 417040-5 Корпус перемикача 182
шт.  
144 344820-5 Бічна напрямна 83
шт.  
145 922323-5 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
146 251217-0 Гвинт M8 47
шт.  
147 253932-2 Затисна шайба 10 5
шт.  
148 911108-4 Гвинт M4x8 5
шт.  
149 344818-2 Кронштейн 33
шт.  
150 344817-4 Додаткова плита стола 316
шт.  
151 266240-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M10x25 0
шт.  
152 266213-5 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x12 8
шт.  
153 323925-4 Шпилька (ліва) 162
шт.  
154 331562-0 Напрямна стійка 233
шт.  
155 317763-4 Стіл 1889
шт.  
156 323924-6 Шпилька (права) 372
шт.  
157 151886-6 Вузол бічної кришки 160
шт.  
158 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
159 232195-3 Пластинчаста пружина 201 13
шт.  
160 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
161 211088-7 Шарикопідшипник 128
шт.  
162 285698-6 Сепаратор підшипника 33 0
шт.  
163 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
164 256226-4 Штифт 4 дивись 256251-5 0
шт.  
165 252164-8 Гайка М10-17 11
шт.  
166 226791-7 Зубчасте колесо 15 47
шт.  
167 317260-0 Опорна пластина 76
шт.  
168 216011-7 Сталева кулька 5.6 5
шт.  
169 931403-6 Шестигранна гайка M8 13
шт.  
170 922231-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
171 265846-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x16 5
шт.  
172 417030-8 Кришка редуктора 33
шт.  
173 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
174 211088-7 Шарикопідшипник 128
шт.  
175 285698-6 Сепаратор підшипника 33 0
шт.  
176 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
177 256226-4 Штифт 4 дивись 256251-5 0
шт.  
178 252164-8 Гайка М10-17 11
шт.  
179 226791-7 Зубчасте колесо 15 47
шт.  
180 317260-0 Опорна пластина 76
шт.  
181 216011-7 Сталева кулька 5.6 5
шт.  
182 931403-6 Шестигранна гайка M8 13
шт.  
183 922231-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
184 265846-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x16 5
шт.  
185 417030-8 Кришка редуктора 33
шт.  
186 266026-4 Самонарізний гвинт CT 4x12 5
шт.  
187 153731-1 Вузол корпусу 2012NB 2695
шт.  
188 240003-4 Вентилятор 80 66
шт.  
189 941051-3 Пласка шайба 4 5
шт.  
191 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
192 652769-8 Реле 1933
шт.  
193 688131-1 Фільтр 14
шт.  
193 688106-0 Фільтр лінійний 0
шт.  
194 282017-7 Ланцюг 2012NB 42
шт.  
195 414301-4 Пилозахисний пристрій 33
шт.  
1001 762014-4 Магнітний затискач 128
шт.  
1002 782203-5 Ключ торцевий 9 67
шт.  
1003 783208-8 Шестигранний ключ 2.5 35
шт.  
1004 824002-0 Чемодан ПВХ 93
шт.  
1005 122696-8 Кожух 0
шт.  
1006 193902-8 Стаціонарний стіл 2012NB 0
шт.  
1006 194053-0 Стаціонарний стіл 2012NB, нова модель 3123
шт.