Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
DOLMAR / PS5000
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
2 181117050 Ручка, зверху 315
шт.  
3 181117132 Кнопка запобіжного блокування, нова модель 105
шт.  
4 181117031 Пружинний енергоакумуліятор, нова модель 50
шт.  
5 181117081 Важіль перемикання DCS460-5000, нова модель 103
шт.  
6 181117110 Торсійна пружина 0
шт.  
7 010117050 Вузол з гнучким тросом 417
шт.  
8 935930240 Циліндричний штифт 3x24 33
шт.  
9 181117120 Важіль ручного керування акселератором 0
шт.  
10 957114061 Повітряний клапан 193
шт.  
11 913455204 Гвинт TORX 5,5x20 0
шт.  
12 181114064 Паловопровід 310
шт.  
13 010114010 Впускна голівка (для палива) 216
шт.  
14 010114020 Ремонтний комплект, фільтр (5 штук) 772
шт.  
15 181114202 Кришка паливного бака, нова модель 82
шт.  
16 963229036 Кільце круглого перетину 0
шт.  
19 181310200 Бюгельна ручка 1411
шт.  
20 913455204 Гвинт TORX 5,5x20 0
шт.  
21 913455164 Гвинт TORX 5,5X16 19
шт.  
23 908006205 Болт з циліндричною голівкою 30
шт.  
24 913455204 Гвинт TORX 5,5x20 0
шт.  
27 181118060 Вставка для роботи влітку/взимку 72
шт.  
28 181173200 Вузол повітряного фільтра, найлон, з дрібними комі 0
шт.  
29 181171050 Скоба 0
шт.  
30 010117050 Вузол з гнучким тросом 417
шт.  
31 908505555 Болт з циліндричною голівкою M5x55 0
шт.  
32 181155020 Важіль приводу повітряної заслінки 77
шт.  
33 970311550 Кабель заземлення 0
шт.  
34 913455164 Гвинт TORX 5,5X16 19
шт.  
38 038118110 Гумовий щиток 33
шт.  
39 938650062 Клепка 16
шт.  
40 181171150 Фланець карбюратора 1357
шт.  
41 181131090 Шланг 0
шт.  
42 181131040 Всмоктувальний рукав 731
шт.  
43 181118160 Вставка для роботи влітку/взимку 295
шт.  
44 181131070 Пружинне кільце 32
шт.  
45 913455164 Гвинт TORX 5,5X16 19
шт.  
46 181155010 Контактна пружина 119
шт.  
47 181155030 Регулювальна напрямна 90
шт.  
48 913455164 Гвинт TORX 5,5X16 19
шт.  
49 928405000 Диск 0
шт.  
50 980114928 Наклейка 0
шт.  
51 957173250 Комплект протиковзних деталей 0
шт.  
52 181173250 Сніговий фільтр 66
шт.  
56 915035120 Гвинт, нова модель 0
шт.  
58 181174050 Ущільнення глушника 39
шт.  
59 908005205 Болт з циліндричною голівкою M5x20 0
шт.  
61 908005095 Болт з циліндричною голівкою 23
шт.  
63 181131021 Заглушка 30
шт.  
65 181130215 Вузол циліндр/поршень 8019
шт.  
66 181132062 Вузол поршня 0
шт.  
67 181132080 Поршневе кільце, Dm=45 мм 477
шт.  
69 181132050 Пружинне стопорне кільце 0
шт.  
70 181118070 Демпфірувальна пробка 0
шт.  
74 181131131 Ущільнення нова модель 83
шт.  
75 181120100 Колінчастий вал 5338
шт.  
76 962210033 Голчатий сепаратор DCS460-5000, нова модель 0
шт.  
77 960102159 Подшипник шариковый 0
шт.  
78 960123159 Комбінований шарикопідшипник 6202 C3 796
шт.  
79 962900156 Ущільнювальне кільце DCS460-5000, нова модель 117
шт.  
82 181111060 Ущільнення нова модель 93
шт.  
84 963225030 Кільце круглого перетину 0
шт.  
85 181118050 Затискач кожуха 73
шт.  
86 908006205 Болт з циліндричною голівкою 30
шт.  
88 181111230 Упорний амортизатор 0
шт.  
89 936430160 Кріпильний штифт 3x16 5
шт.  
90 181111230 Упорний амортизатор 0
шт.  
92 908005205 Болт з циліндричною голівкою M5x20 0
шт.  
93 181111050 Фіксатор ланцюга 118
шт.  
94 908006205 Болт з циліндричною голівкою 30
шт.  
95 905808210 Гвинт DCS460-5000, нова модель 0
шт.  
96 181250011 Шипована планка DCS460-5000, нова модель 354
шт.  
98 010245030 Вентиляційний клапан 61
шт.  
100 181213300 Вузол натяжного пристрою для ланцюга 795
шт.  
101 181213230 Гвинт натяжного пристрою 0
шт.  
102 181213240 Натяжна каретка 213
шт.  
103 181213250 Регулювальний гвинт 0
шт.  
104 181213270 Кришка редуктора 0
шт.  
105 181213260 Підшипник натяжного гвинта 0
шт.  
106 963207020 Кільце круглого перетину 7х2 0
шт.  
119 001161020 Ручка пускового пристрою, нова модель 122
шт.  
120 108164020 Тросик пускового механізму 68
шт.  
121 985000155 Тросик пускового механизма 1815
шт.  
122 928405000 Диск 0
шт.  
123 181162150 Вузол барабана для троса 0
шт.  
124 181163020 Вузол зворотної пружини 244
шт.  
125 924605510 Шайба 5.5X18X1.6 DIN52 14
шт.  
126 913455204 Гвинт TORX 5,5x20 0
шт.  
127 181118041 Повітровід 161
шт.  
129 181147050 Закорочувальний кабель 155
шт.  
132 957604260 Штекер свічі 75
шт.  
135 920308024 Шестигранна гайка M8x1 0
шт.  
136 926208001 Пружинна шайба 7
шт.  
140 181245250 Вузол маслонасоса 1691
шт.  
141 181245260 Ремонтний комплект для маслонасоса 1384
шт.  
143 181245120 Нагнітальний маслопровід 238
шт.  
145 181245100 Всмоктувальний маслопровід 0
шт.  
146 021245060 Пружина стиснення 0
шт.  
147 001245020 Ніпель 30
шт.  
150 181245090 Привід насоса 383
шт.  
151 001182042 Шків 24
шт.  
153 181184010 Пружина розтягнення/Зчеплення 51
шт.  
155 181213010 Гальмівна стрічка 0
шт.  
156 181223062 Барабан муфти зчеплення компл. нова модель 0
шт.  
157 962300009 Голчастий підшипник без внутрішнього кільця 227
шт.  
158 026224010 Зубчастий обід 3/8" Z=7 297
шт.  
158 181224040 Зубчастий обід, 325" Z=7 297
шт.  
160 927408000 Шайба 17
шт.  
161 927304000 Запобіжна шайба 0
шт.  
162 181213100 Гальмівний механізм 0
шт.  
163 181213020 Пружинний енергоакумуліятор, нова модель 0
шт.  
164 181213170 Куліса/Захист для рук 145
шт.  
165 181213371 Пластина з пінопласту 114
шт.  
168 980114237 Етикетка нова модель 33
шт.  
169 181213310 Розпірна деталь 66
шт.  
170 181213320 Втулка/Захист для рук 89
шт.  
176 923208004 Шестигранна гайка нова модель 11
шт.  
177 957213220 Щиток для відведення стружки 163
шт.  
178 181213191 Кришка 229
шт.  
179 908105126 Шурупокрут 25
шт.  
200 181153100 Вузол карбюратора 0
шт.  
202 181153030 Кришка насоса 0
шт.  
203 038153360 Гвинт 55
шт.  
204 181153040 Кришка мембрани 0
шт.  
205 001153020 Гвинт (мембранної кришки) 59
шт.  
206 181153020 Комплект ущільнень/мембран 597
шт.  
207 181153060 Мембрана насоса, гума 201
шт.  
207 181153050 Мембрана насоса, тефлон 0
шт.  
208 038153210 Стопорна кулька 65
шт.  
209 181153070 Упорний гвинт важеля дросельної заслінки (S) 0
шт.  
210 036153040 Екран 69
шт.  
211 957153090 Ремонтний комплект для вала дросельної заслінки 747
шт.  
212 957153080 Ремонтний комплект для вала повітряної заслінки 0
шт.  
213 957153070 Комплект деталей для керування 666
шт.  
214 028153480 Пружина для важеля 70
шт.  
215 181153180 Гвинт регулювання частоти обертання холостого ходу 478
шт.  
216 181153190 Регулювальний гвинт дросельної заслінки (Н) 436
шт.  
217 181153220 Вузол ущільнювальної шайби, з 6258505 66
шт.  
224 181153110 Торсійна пружина 66
шт.  
225 181153160 Торсійна прружина 0
шт.  
226 181153210 Запірна шайба 67
шт.  
500 415038631 Шина "Dolmar" 38 см/0.325" 1178
шт.  
500 415045631 Шина 45 см 1329
шт.  
501 415325710 Напрямна зірочка 0
шт.  
504 558083000 Ремінь 0
шт.  
505 558083010 Ремінь з клепками 0
шт.  
510 411907650 Шина 38 см 1105
шт.  
510 411909650 Шина 45 см 1178
шт.  
510 411910650 Шина 53 см 3/8" 1250
шт.  
511 415038720 Напрямна зірочка 0
шт.  
514 558093000 Хомутик 0
шт.  
515 558093010 Ремінь з клепками 0
шт.  
520 957004002 Комплект інструментів 496
шт.  
521 941719131 Ключ комбінований SW19/13 76
шт.  
522 940827000 Викрутка TORX 115
шт.  
523 944340001 Викрутка нова модель 75
шт.  
524 950004001 Пакет для інструменту (пластиковий) 0
шт.