Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 2414
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911148-2 Винт 8
шт.  
2 911148-2 Винт 8
шт.  
3 911273-9 Гвинт M5X50 15
шт.  
4 911253-5 Гвинт M5x30 15
шт.  
5 911148-2 Винт 8
шт.  
6 181976-1 Рукоятка в сборе 0
шт.  
7 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
9 682507-4 Захист кабелю гумовий 12-200 72
шт.  
13 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 15
шт.  
14 942101-7 Пружинна шайба 5 6
шт.  
15 341395-5 Блокуюча пластина 0
шт.  
16 931302-2 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
17 931302-2 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
18 942151-2 Пружинна шайба 6 6
шт.  
19 253011-6 Шайба 6 6
шт.  
20 282013-5 Ланцюг 0
шт.  
21 265380-3 Гвинт з шестигранною голівкою M6X18 0
шт.  
22 953106-2 Клепка 0-5 6
шт.  
24 284010-7 Кришка корпусу двигуна 0
шт.  
25 651018-0 Вимикач HPAHR2-3S 423
шт.  
26 911211-1 Гвинт M5x12 15
шт.  
27 646329-6 Лінійна котушка 0
шт.  
28 911103-4 Гвинт M4X6 6
шт.  
30 643650-4 Крышка 18
шт.  
31 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
75
шт.  
32 156409-5 Корпус двигуна 0
шт.  
32 156419-2 Корпус двигуна 0
шт.  
33 681002-1 Ізоляційна прокладка 0
шт.  
34 343299-7 Обтічник 0
шт.  
35 211066-7 Шарикопідшипник 126
шт.  
37 524493-2 Статор у зборі 220V 1731
шт.  
38 911938-3 Гвинт M5X85 27
шт.  
39 514543-1 Якір у зборі 220V 2580
шт.  
42 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
43 150053-0 Защитный кожух 0
шт.  
44 325517-5 Шпиндель 1158
шт.  
45 254032-1 Шпонка 5 0
шт.  
46 211306-3 Шарикопідшипник 6204LLB 222
шт.  
49 231240-1 Пружина стиснення 7 15
шт.  
50 325518-3 Підпора 0
шт.  
51 213460-9 Кільце круглого перетину 35 18
шт.  
52 157331-9 Корпус редуктора 0
шт.  
53 211061-7 Шарикопідшипник 84
шт.  
54 961060-6 Запобіжне кільце S-20 15
шт.  
55 221628-3 Зубчасте колесо 54 390
шт.  
56 157026-4 Щит підшипника 0
шт.  
57 253755-8 Шайба 20 0
шт.  
58 911276-3 Гвинт M5X55 15
шт.  
59 224141-0 Внутрішній фланець 120 459
шт.  
60 257054-0 Кільце 20 72
шт.  
61 224142-8 Зовнішній фланець 120 447
шт.  
62 251680-7 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 33
шт.  
87 232047-8 Пружина стиснення 0
шт.  
92 342497-0 Захисний кожух 0
шт.  
93 253052-2 U-подібна шайба 12 15
шт.  
93 253731-2 Шайба 8 15
шт.  
94 342496-2 З'єднувач 0
шт.  
100 961012-7 Запобіжне кільце E-6 6
шт.  
101 271607-1 Ручка 20 0
шт.  
102 256614-5 Штифт 8 стара модель 27
шт.  
103 181976-1 Рукоятка в сборе 0
шт.  
105 819064-1 Етикетка MAKITA 45
шт.  
106 213218-6 Кільце круглого перетину 16 15
шт.  
400 782210-8 Ключ торцевий 17 39
шт.