Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 1100
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911001-2 Гвинт M3X6 0
шт.  
3 911228-4 Гвинт M5X18 6
шт.  
4 953106-2 Клепка 0-5 6
шт.  
5 651023-7 Вимикач HPAH2-2S 414
шт.  
5 651034-2 Вимикач HPAHC-2-25S 735
шт.  
6 911101-8 Гвинт M4X6 3
шт.  
7 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 36
шт.  
8 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
10 645105-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
12 911153-9 Гвинт M4x28 7
шт.  
13 411632-2 Кожух ручки 0
шт.  
14 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 126
шт.  
15 681623-9 Ізоляційна прокладка 18
шт.  
16 528370-0 Cтатор в сбоpe 220V 0
шт.  
17 513398-1 Якір у зборі 220V 2175
шт.  
18 241001-1 Крыльчатка 80 0
шт.  
19 211066-7 Шарикопідшипник 126
шт.  
20 312246-9 Щит підшипника (нова модель) 0
шт.  
22 225001-9 Клиноподібний ремінь 5-285 282
шт.  
23 411004-1 Захисний кожух для ременя 0
шт.  
24 911148-2 Винт 8
шт.  
25 643600-9 Ковпачок тримача щітки 6-10 36
шт.  
26 181030-1 Щетки угольные
высота 10, ширина 6, длина 14,8
84
шт.  
27 159529-4 Корпус 0
шт.  
29 911290-9 Гвинт M5x65 18
шт.  
30 911101-8 Гвинт M4X6 3
шт.  
31 342148-5 Захисний кожух обтічника 0
шт.  
33 911146-6 Гвинт M4X25 6
шт.  
34 271226-3 Ручка регулювання 50 147
шт.  
35 941251-5 Пласка шайба 10 8
шт.  
36 415452-6 Пылезащитная крышка 0
шт.  
37 911138-5 Гвинт M4x20 9
шт.  
38 951131-7 Пружинний штифт 4-40 0
шт.  
39 343849-8 Крышка 0
шт.  
40 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 15
шт.  
41 942101-7 Пружинна шайба 5 6
шт.  
42 941101-4 Пласка шайба 5 6
шт.  
43 342001-5 Обмежувач глибини 0
шт.  
44 251804-5 Установочий гвинт M6X13 0
шт.  
45 156510-6 Корпус ножевого вала 0
шт.  
46 231001-9 Пружина стиснення 17 0
шт.  
48 312002-7 Передня плита основи 0
шт.  
49 251609-3 Гвинт M6 15
шт.  
50 345001-4 Пластина барабана 351
шт.  
51 251246-3 Гвинт 6
шт.  
52 342430-2 Регулювальна пластина 36
шт.  
52 345644-2 Регулювальна пластина 18
шт.  
53 911226-8 Гвинт M5X18 6
шт.  
53 911228-4 Гвинт M5X18 6
шт.  
54 323001-4 Задній вал барабана 0
шт.  
55 253139-0 Розпірна шайба 8 15
шт.  
56 211032-4 Шарикопідшипник 81
шт.  
57 961004-6 Запобіжне кільце S-8 6
шт.  
58 161048-8 Ножевий вал 0
шт.  
59 211107-9 Шарикопідшипник 168
шт.  
61 157022-2 Щит підшипника ножевого вала 228
шт.  
62 911121-2 Гвинт M4X14 6
шт.  
63 222001-0 Ролик приводу двигуна 5-29.4 0
шт.  
404 161046-2 Паралельна підпора 558
шт.  
406 411086-3 Пластина обмежувача 36
шт.  
407 911228-4 Гвинт M5X18 6
шт.  
408 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 72
шт.  
410 782209-3 Ключ торцевий 9 57
шт.  
412 793322-2 Ніж рубанка 82 мм 496
шт.  
902 231600-7 Торсионная пружина 4 0
шт.  
905 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.