Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 665527-3 Кабель резиновый 1.00-2-5.0 0
шт.  
2 911158-9 Гвинт M4x30 5
шт.  
3 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
4 687001-1 Фіксуюча панель для кабеля 0
шт.  
5 682505-8 Захист кабелю гумовий 10-90 33
шт.  
6 181151-9 Корпус перемикача 304
шт.  
7 911213-7 Гвинт M5x12 5
шт.  
8 643650-4 Крышка 17
шт.  
9 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
70
шт.  
10 156414-2 Корпус двигуна 1010
шт.  
11 911228-4 Гвинт M5X18 5
шт.  
13 953101-2 Клепка 0-3 13
шт.  
14 651017-2 Выключатель 0
шт.  
15 911103-4 Гвинт M4X6 5
шт.  
16 645208-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
16 645209-3 Шумоподавлювач 126
шт.  
17 911253-5 Гвинт M5x30 13
шт.  
18 523025-2 Статор у зборі 220V 1219
шт.  
19 911300-2 Гвинт M5X75 17
шт.  
21 211063-3 Подшипник 0
шт.  
21 211061-7 Шарикопідшипник 79
шт.  
22 681635-2 Ізоляційна прокладка 17
шт.  
23 513388-4 Якір у зборі 220V 2018
шт.  
24 241013-4 Вентилятор 80 0
шт.  
25 213102-5 Ущільнення 12 33
шт.  
26 211106-1 Шарикопідшипник 95
шт.  
27 911206-4 Гвинт M5X10 5
шт.  
28 343301-6 Захисний кожух для ременя 197
шт.  
29 225042-5 Клиноподібний ремінь 6-304 380
шт.  
30 222007-8 Ролик приводу двигуна 6-23L 151
шт.  
31 911263-2 Гвинт M5x40 13
шт.  
32 152214-8 Щит підшипника двигуна 263
шт.  
33 263005-3 Гумовий штифт 6 5
шт.  
34 341384-0 Шайба 26 31
шт.  
35 271249-1 Ручка регулювання 64 209
шт.  
36 253004-3 Розпірна шайба 13 13
шт.  
37 211067-5 Подшипник 6200 ZZ 126
шт.  
38 341376-9 Шайба 10 31
шт.  
39 161056-9 Ножевий вал 0
шт.  
40 341377-7 Шайба 12 35
шт.  
41 211107-9 Шарикопідшипник 158
шт.  
42 157024-8 Щит підшипника 610
шт.  
43 911121-2 Гвинт M4X14 5
шт.  
44 222006-0 Ведучий ролик ножевого вала 6-30 185
шт.  
45 263005-3 Гумовий штифт 6 5
шт.  
46 251246-3 Гвинт 5
шт.  
47 251609-3 Гвинт M6 14
шт.  
48 345027-6 Пластина барабана (комплект з 2 шт.) 0
шт.  
49 342165-5 Регулювальна пластина 66
шт.  
50 312927-5 Передня плита основи 0
шт.  
51 421143-9 Гумовий ущільнення 120
шт.  
52 231233-8 Пружина стиснення 24 0
шт.  
53 911206-4 Гвинт M5X10 5
шт.  
54 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
55 285011-8 Сепаратор підшипника 38 0
шт.  
55 285004-5 Сепаратор шарикопідшипника 38 51
шт.  
56 911256-9 Гвинт M5X35 13
шт.  
57 911206-4 Гвинт M5X10 5
шт.  
58 911158-9 Гвинт M4x30 5
шт.  
60 181151-9 Корпус перемикача 304
шт.  
61 281007-7 Кріплення кабеля 20
шт.  
62 911324-8 Гвинт M6X16 13
шт.  
63 181151-9 Корпус перемикача 304
шт.  
64 421490-8 Гумове кільце 26 95
шт.  
64 421417-8 Резиновое кольцо 26 0
шт.  
400 793013-5 Ніж рубанка 155 861
шт.  
402 934201-7 Барашкова гайка M5 13
шт.  
403 123053-3 Паралельна підпора 369
шт.  
404 411111-0 Пластина обмежувача 0
шт.  
405 123009-6 Шаблон для 1805B 279
шт.  
406 911218-7 Гвинт M5X14 0
шт.  
407 251212-0 Установочий гвинт M5x13 13
шт.  
408 123006-2 Тримач загострювача ножів 140
шт.  
413 782209-3 Ключ торцевий 9 54
шт.  
416 251212-0 Установочий гвинт M5x13 13
шт.  
417 762001-3 Трикутник 14
шт.  
901 783202-0 Шестигранний ключ 4 14
шт.