Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911148-2 Винт 7
шт.  
2 411019-8 Захисний кожух для ременя 75
шт.  
3 225007-7 Ремінь 175
шт.  
4 222125-2 Ролик приводу двигуна 4-20L 95
шт.  
5 222126-0 Ролик приводу ножевого вала 4-37 161
шт.  
6 911136-9 Гвинт M4X20 5
шт.  
7 152198-0 Щит підшипника 743
шт.  
8 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
9 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94
шт.  
10 161045-4 Ножевий вал 1579
шт.  
11 961003-8 Кольцо стопорное 5
шт.  
12 210025-8 Шарикопідшипник 66
шт.  
13 285637-6 Сепаратор підшипника 7-21 14
шт.  
14 241510-0 Вентилятор 52 0
шт.  
15 511938-9 Якір у зборі 220V 1136
шт.  
16 911586-8 Гвинт M4X60 15
шт.  
17 911153-9 Гвинт M4x28 6
шт.  
18 411304-9 Кожух ручки 134
шт.  
19 645253-0 Шумоподавлювач 265
шт.  
20 651239-4 Вимикач SGES206C 180
шт.  
21 251609-3 Гвинт M6 14
шт.  
22 345001-4 Пластина барабана 332
шт.  
23 251246-3 Гвинт 5
шт.  
24 342430-2 Регулювальна пластина 33
шт.  
25 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
26 211061-7 Шарикопідшипник 79
шт.  
27 961015-1 Запобіжне кільце E-9 0
шт.  
28 816601-2 Шкала глибини 13
шт.  
29 271231-0 Ручка регулювання 46 81
шт.  
30 681614-0 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
31 211028-5 Подшипник 627 LB 105
шт.  
33 599322-8 Статор у зборі 220V 665
шт.  
34 411306-5 Обтічник 0
шт.  
35 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
36 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
37 666066-6 Кабель сетевой 0
шт.  
38 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33
шт.  
39 687001-1 Фіксуюча панель для кабеля 0
шт.  
40 156592-8 Корпус двигуна 1159
шт.  
41 941251-5 Пласка шайба 10 7
шт.  
42 251812-6 Установочий гвинт M5X10 32
шт.  
43 342390-8 Обмежувач глибини 82
шт.  
44 941101-4 Пласка шайба 5 5
шт.  
45 942101-7 Пружинна шайба 5 5
шт.  
46 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 14
шт.  
47 265006-7 Гвинт M5X25 13
шт.  
48 857300-7 Фірмова табличка з основними характеристиками 19 16
шт.  
50 643550-8 Крышка 17
шт.  
51 181021-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-51
высота 8, ширина 5, длина 11,8
81
шт.  
52 421007-7 Гумовий ущільнення 30
шт.  
53 411305-7 Кришка корпусу двигуна 66
шт.  
54 912117-6 Гвинт з потайною голівкою M4x12 5
шт.  
55 165025-2 Тримач ножевого вала 316
шт.  
56 911226-8 Гвинт M5X18 5
шт.  
57 343948-6 Кришка барабана 85
шт.  
58 231504-3 Пружина ножевого вала 10 17
шт.  
59 951054-9 Пружинний штифт 3-10 5
шт.  
60 152464-5 Пылезащитная крышка 0
шт.  
61 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
62 911226-8 Гвинт M5X18 5
шт.  
63 312023-9 Задня плита основи 507
шт.  
64 231004-3 Пружина стиснення 18 41
шт.  
65 316587-5 Передня плита основи 607
шт.  
400 793322-2 Ніж рубанка 82 мм 496
шт.  
401 165259-7 Паралельна підпора, нова модель 240
шт.  
401 165581-2 Параллельный упор 0
шт.  
411 782209-3 Ключ торцевий 9 54
шт.  
917 343947-8 Підпора 54
шт.  
918 253807-5 U-подібна шайба 5 13
шт.  
920 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.