Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 2030
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 342186-7 Протектор вимикача 0
шт.  
2 911118-1 Гвинт M4x12 6
шт.  
4 651757-2 Вимикач ABK266 нова модель 0
шт.  
7 911118-1 Гвинт M4x12 6
шт.  
11 231226-5 Пружина стиснення 11 15
шт.  
12 911116-5 Гвинт M4x12 6
шт.  
15 682540-6 Втулка кабеля 27
шт.  
17 911118-1 Гвинт M4x12 6
шт.  
18 323667-0 Штифт 0
шт.  
19 222060-4 Шкив 0
шт.  
20 225043-3 Ремень 0
шт.  
21 951119-7 Пружинный штифт 0
шт.  
22 157118-9 Крышка 0
шт.  
23 911258-5 Гвинт M5X35 15
шт.  
25 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
26 225508-5 Цепь 0
шт.  
28 911263-2 Гвинт M5x40 15
шт.  
30 911243-8 Гвинт M5X25 15
шт.  
31 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
32 342559-4 Защита 0
шт.  
33 225044-1 Ремень 0
шт.  
34 222061-2 Шкив 0
шт.  
35 152233-4 Корпус 0
шт.  
37 211106-1 Шарикопідшипник 102
шт.  
40 514548-1 Якір у зборі 220V 0
шт.  
41 911942-2 Гвинт M5x95 0
шт.  
43 211066-7 Шарикопідшипник 126
шт.  
44 524498-2 Cтатор 0
шт.  
45 157116-3 Корпус 0
шт.  
46 922451-6 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 18
шт.  
47 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
48 284054-7 Задняя крышка 0
шт.  
49 681002-1 Ізоляційна прокладка 0
шт.  
50 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
75
шт.  
51 643650-4 Крышка 18
шт.  
52 253759-0 Шайба 12 15
шт.  
53 226036-3 Шестерни в сборе 13-52 0
шт.  
54 253759-0 Шайба 12 15
шт.  
55 253760-5 Шайба 14 6
шт.  
56 221631-4 Косозубая шестерня 59 0
шт.  
57 254001-2 Шпонка 4 15
шт.  
58 254001-2 Шпонка 4 15
шт.  
60 253760-5 Шайба 14 6
шт.  
61 163112-1 натяжное устройство 0
шт.  
62 231745-1 Поворотна пружина 9 0
шт.  
63 961110-7 Запобіжне кільце S-30 21
шт.  
64 221503-3 Шестірня 15 393
шт.  
65 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
66 253758-2 Шайба 10 6
шт.  
67 226035-5 Шестерни в сборе 11-61 0
шт.  
68 253758-2 Шайба 10 6
шт.  
69 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
70 221630-6 Косозубая шестерня 12 0
шт.  
71 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
73 951169-2 Пружинний штифт 5-28 0
шт.  
75 951213-5 Пружинный штифт 6-24 0
шт.  
76 921451-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X30 18
шт.  
77 941352-9 FLAT WASHER 14 0
шт.  
79 941352-9 FLAT WASHER 14 0
шт.  
81 311610-1 Линейка 0
шт.  
83 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
84 155291-9 Крышка 0
шт.  
85 231521-3 Торсионная пружина 14 0
шт.  
86 256921-6 Cтержень 12-125 0
шт.  
87 812074-7 Індикаторна наклейка KP312S 0
шт.  
88 951119-7 Пружинный штифт 0
шт.  
90 951125-2 Пружинний штифт 0
шт.  
92 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
93 265708-5 Гвинт M6x20 33
шт.  
94 921331-3 Гвинт із шестигранною головкою М6х20 21
шт.  
95 342557-8 Направляющая 0
шт.  
96 311608-8 Корпус 0
шт.  
97 211256-2 Шарикопідшипник 0
шт.  
99 941301-6 Пласка шайба 12 9
шт.  
100 231048-3 Компрессионная пружина 13 0
шт.  
101 253922-5 Защитный колпачек 12 18
шт.  
102 256128-4 Штифт 10 75
шт.  
104 911223-4 Гвинт M5x16 6
шт.  
105 211256-2 Шарикопідшипник 0
шт.  
106 922212-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6
шт.  
107 222062-0 Шкив 0
шт.  
108 262506-8 Уретановая втулка 10 0
шт.  
109 922212-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 6
шт.  
111 251644-1 Гвинт з буртиком M8 36
шт.  
112 941201-0 Пласка шайба 8 6
шт.  
115 323666-2 Упор 0
шт.  
116 213009-5 Кільце круглого перетину 4 15
шт.  
117 265708-5 Гвинт M6x20 33
шт.  
118 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
119 152232-6 Пылезащитная крышка 0
шт.  
121 921421-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X16 0
шт.  
122 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
123 253759-0 Шайба 12 15
шт.  
124 323407-6 Ролик натягу 0
шт.  
125 212104-8 Голчатий роликопідшипник 1212 144
шт.  
126 253759-0 Шайба 12 15
шт.  
128 211261-9 Подшипник 0
шт.  
129 211261-9 Подшипник 0
шт.  
130 222059-9 Шкив 0
шт.  
131 311609-6 Корпус 0
шт.  
132 911223-4 Гвинт M5x16 6
шт.  
133 164506-3 Пластина 0
шт.  
135 911223-4 Гвинт M5x16 6
шт.  
136 231377-4 Компрессионная пружина 14 0
шт.  
137 157117-1 Основание 0
шт.  
139 256128-4 Штифт 10 75
шт.  
141 341685-6 Металева кришка (А) 45
шт.  
142 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
143 214152-3 Подшипник скольжения 14 0
шт.  
144 162090-2 Ролик 0
шт.  
145 254001-2 Шпонка 4 15
шт.  
146 214152-3 Подшипник скольжения 14 0
шт.  
147 343844-8 Металева кришка (В) 45
шт.  
148 922221-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
149 221503-3 Шестірня 15 393
шт.  
150 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
151 251690-4 Гвинт з шестигранною голівкою M8 0
шт.  
152 345146-8 Крышка 0
шт.  
153 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
155 254218-7 Шпонка 5 33
шт.  
156 161057-7 Барабан 0
шт.  
157 345144-2 Крышка 0
шт.  
159 254218-7 Шпонка 5 33
шт.  
160 251690-4 Гвинт з шестигранною голівкою M8 0
шт.  
161 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
162 161058-5 Барабан 0
шт.  
163 931302-2 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
166 321293-9 Стопорное кольцо 65 0
шт.  
168 321294-7 Стопорное кольцо 55 0
шт.  
169 931501-6 Шестигранна гайка M10 15
шт.  
170 155336-3 Колесо 175 0
шт.  
171 941251-5 Пласка шайба 10 8
шт.  
172 273420-3 Ручка 30 0
шт.  
173 251904-1 Гвинт M10 0
шт.  
175 941251-5 Пласка шайба 10 8
шт.  
176 951293-1 SPRING PIN 8-90 0
шт.  
178 265356-0 Гвинт з шестигранною голівкою M10X105 0
шт.  
181 311607-0 Основание 0
шт.  
182 951257-5 SPRING PIN 8-20 0
шт.  
183 951257-5 SPRING PIN 8-20 0
шт.  
184 325534-5 Винт M24 0
шт.  
185 254001-2 Шпонка 4 15
шт.  
186 331346-6 Трубка 0
шт.  
187 221317-0 Зубчасте колесо 16 0
шт.  
188 212211-7 Опорный игольч. подшипник 0
шт.  
189 921432-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x20 15
шт.  
190 331214-3 Трубка 0
шт.  
191 231267-1 Компрессионная пружина 19 0
шт.  
192 325535-3 Штифт 0
шт.  
193 254001-2 Шпонка 4 15
шт.  
194 922351-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 15
шт.  
196 221317-0 Зубчасте колесо 16 0
шт.  
197 961055-9 Кольцо стопорное 6
шт.  
198 253843-1 Шайба 12 36
шт.  
199 942301-9 Пружинна шайба 12 6
шт.  
200 931601-2 Шестигранна гайка M12 0
шт.  
201 911352-3 PAN HEAD SCREW M6X30 0
шт.  
202 931302-2 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
204 331089-0 Линейка 0
шт.  
207 265708-5 Гвинт M6x20 33
шт.  
208 231005-1 Пружина стиснення 7 0
шт.  
210 214054-3 Підшипник ковзання 10 0
шт.  
211 321057-1 Шток 0
шт.  
212 333123-2 Ролик 0
шт.  
213 214054-3 Підшипник ковзання 10 0
шт.  
217 951290-7 Пружинный штифт 0
шт.  
219 253794-8 Підкладна шайба 18 18
шт.  
221 953206-8 RIVET 2-5 0
шт.  
400 123006-2 Тримач загострювача ножів 140
шт.  
404 762001-3 Трикутник 30
шт.  
405 781202-4 Ключ затяжний 10-13 26.4
шт.  
406 251690-4 Гвинт з шестигранною голівкою M8 0
шт.  
408 793018-5 Твердосплавный нож 0
шт.  
409 793014-3 Нож из стали HSS 0
шт.  
412 782213-2 Торцовый ключ 13 0
шт.