Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 211106-1 Шарикопідшипник 95
шт.  
2 241514-2 Вентилятор 92 60
шт.  
3 514923-1 Якір у зборі 220V 2389
шт.  
4 911290-9 Гвинт M5x65 16
шт.  
5 681623-9 Ізоляційна прокладка 15
шт.  
6 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 120
шт.  
7 526008-1 Статор у зборі 220V 1923
шт.  
8 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
9 911158-9 Гвинт M4x30 5
шт.  
10 643650-4 Крышка 17
шт.  
11 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
70
шт.  
12 157841-6 Корпус двигуна 1016
шт.  
13 645105-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
14 410839-7 Кожух ручки 138
шт.  
15 911101-8 Гвинт M4X6 2
шт.  
16 651153-4 Вимикач SGE220RD-1 744
шт.  
16 651135-6 Выключатель 0
шт.  
18 931501-6 Шестигранна гайка M10 14
шт.  
20 213459-4 Кільце круглого перетину 32 17
шт.  
21 411466-3 Обтічник 76
шт.  
22 312981-9 Направляюча для стружки 0
шт.  
23 213460-9 Кільце круглого перетину 35 17
шт.  
26 411479-4 Амортизатор гумовий 54
шт.  
27 251953-8 Болт M10X70 0
шт.  
28 941252-3 Пласка шайба 10 5
шт.  
29 666066-6 Кабель сетевой 0
шт.  
30 682503-2 Захист кабелю гумовий 8-90 0
шт.  
31 411468-9 Захист від розтягування кабеля 0
шт.  
32 911121-2 Гвинт M4X14 5
шт.  
34 163100-8 Фіксатор шпинделя 0
шт.  
35 687001-1 Фіксуюча панель для кабеля 0
шт.  
36 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
37 411467-1 Кожух затискача 0
шт.  
38 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
39 953106-2 Клепка 0-5 5
шт.  
43 931303-0 Шестигранна гайка M6 5
шт.  
44 942151-2 Пружинна шайба 6 5
шт.  
45 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
46 251276-4 Гвинт з потайною голівкою 0
шт.  
47 224206-8 Внутрішній фланець 55 0
шт.  
48 411560-1 Упор гумовий 0
шт.  
49 251644-1 Гвинт з буртиком M8 33
шт.  
50 224118-5 Зовнішній фланець 55 0
шт.  
51 155241-4 Рухомий захисний кожух 0
шт.  
53 285644-9 Сепаратор шарикопідшипника 71 0
шт.  
54 325553-1 Шпиндель 0
шт.  
55 253328-7 Розпірна шайба 17 0
шт.  
56 254203-0 Шпонка 4 0
шт.  
57 211256-2 Шарикопідшипник 0
шт.  
58 312982-7 Корпус підшипника 0
шт.  
59 221712-4 Зубчасте колесо 41 654
шт.  
60 961057-5 Запобіжне кільце S-17 5
шт.  
61 212101-4 Голчатий роликопідшипник 1210 120
шт.  
63 315036-9 Обертальна опора 0
шт.  
64 253770-2 Шайба 240 0
шт.  
65 911108-4 Гвинт M4x8 5
шт.  
66 816007-4 Пластинка індикатору 5500S 0
шт.  
67 342524-3 Пластина 0
шт.  
68 322027-3 Тримач 293
шт.  
69 312511-6 Обмежувач для опори 0
шт.  
70 251804-5 Установочий гвинт M6X13 0
шт.  
71 924201-5 Барашковий гвинт M5X8 0
шт.  
72 265210-8 Гвинт з шестигранною голівкою M8X14 0
шт.  
73 273436-8 Ручка 37 115
шт.  
74 273437-6 Ручка 14 0
шт.  
75 271003-3 Маховичок 100 0
шт.  
76 961006-2 Запобіжне кільце S-10 5
шт.  
77 951166-8 Пружинний штифт 5-24 13
шт.  
78 265210-8 Гвинт з шестигранною голівкою M8X14 0
шт.  
79 924201-5 Барашковий гвинт M5X8 0
шт.  
80 942301-9 Пружинна шайба 12 5
шт.  
83 322027-3 Тримач 293
шт.  
84 314095-0 Направляюча лещат 0
шт.  
85 163132-5 Колодка зі струбциною 0
шт.  
86 311423-0 Кронштейн 0
шт.  
87 251954-6 Гвинт M10 0
шт.  
88 251698-8 Гвинт з шестигранною голівкою M16 0
шт.  
89 253771-0 Шайба 16 0
шт.  
90 231530-2 Поворотна пружина 32 0
шт.  
91 252044-8 Гайка M16-24 0
шт.  
92 253771-0 Шайба 16 0
шт.  
93 341511-9 Підпора 0
шт.  
94 253309-1 Шайба 8 0
шт.  
95 251267-5 Гвинт M6 14
шт.  
97 312979-6 Паралельна підпора 0
шт.  
98 921541-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M10X25 0
шт.  
99 163175-7 Фіксуюча пружина 0
шт.  
100 253948-7 Затисна шайба 8 0
шт.  
102 921421-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X16 0
шт.  
400 122321-1 Вузол мішка для пилу 496
шт.  
401 782212-4 Ключ торцевий 13 44
шт.