Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 2708
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 652012-5 Гвинт M4X8 0
шт.  
2 911290-9 Гвинт M5x65 18
шт.  
3 211068-3 Шарикопідшипник 6200LLB 126
шт.  
4 157243-6 Корпус двигуна 0
шт.  
6 911263-2 Гвинт M5x40 15
шт.  
7 643650-4 Крышка 18
шт.  
8 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
75
шт.  
10 681623-9 Ізоляційна прокладка 18
шт.  
11 524698-4 Статор у зборі 220V 0
шт.  
12 321478-7 Гвинт M12 0
шт.  
13 411448-5 Обтічник 0
шт.  
14 951157-9 Пружинний штифт 5-16 0
шт.  
15 514552-0 Якір у зборі 200V-220V 2157
шт.  
16 271254-8 Ручка 45 0
шт.  
19 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
20 315431-3 Корпус редуктора 0
шт.  
21 911241-2 Гвинт M5x25 6
шт.  
22 922316-2 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
23 341927-8 Натискна плита 0
шт.  
24 341928-6 Регулювальна шайба 0
шт.  
25 168192-2 Защита 0
шт.  
26 254013-5 Шпонка 5 0
шт.  
27 931502-4 Шестигранна гайка M10 15
шт.  
28 257008-7 Кільце 10 0
шт.  
28 253024-7 Шайба 10 15
шт.  
29 942251-8 Пружинна шайба 10 6
шт.  
31 922243-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 36
шт.  
33 266372-5 Гвинт М10х18 0
шт.  
35 341870-1 Шарнір 0
шт.  
36 231758-2 Поворотна пружина 13 0
шт.  
37 253813-0 U-подібна шайба 12 15
шт.  
38 265279-2 Гвинт з шестигранною голівкою M10 0
шт.  
39 221731-0 Зубчасте колесо 45 378
шт.  
40 961060-6 Запобіжне кільце S-20 15
шт.  
41 212066-0 Голчатий роликопідшипник 1015 0
шт.  
43 263015-0 Штифт нейлоновий 10 0
шт.  
45 951157-9 Пружинний штифт 5-16 0
шт.  
46 257588-3 Втулка 9 0
шт.  
47 253733-8 Шайба 9 15
шт.  
49 253847-3 Шайба 40 0
шт.  
50 211306-3 Шарикопідшипник 6204LLB 222
шт.  
51 321477-9 Шпиндель 0
шт.  
52 257626-1 Bтулка 8 0
шт.  
53 256165-8 Штифт 8 36
шт.  
54 311574-9 Кришка корпусу редуктора 0
шт.  
57 164622-1 Захисна кришка шліфувального кругу 0
шт.  
58 224195-7 Внутрішній фланець 55 0
шт.  
59 224196-5 Зовнішній фланець 55 0
шт.  
60 931602-0 Шестигранная гайка M12 0
шт.  
64 155863-0 TABLE COMPLETE 0
шт.  
65 911316-7 Гвинт M6X14 6
шт.  
66 911316-7 Гвинт M6X14 6
шт.  
67 155623-0 Передня панель зі шкалою 0
шт.  
69 265391-8 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 0
шт.  
70 931302-2 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
71 286202-4 Ковпачок 20 0
шт.  
72 911344-2 Гвинт M6X25 0
шт.  
75 911148-2 Винт 8
шт.  
76 651881-1 Вимикач 2BSO-2 0
шт.  
77 682505-8 Захист кабелю гумовий 10-90 36
шт.  
79 411447-7 Ручка аварійного вимикача 0
шт.  
80 645105-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
80 645169-9 Шумоподавлювач 0
шт.  
81 342789-7 Стопорная пластина 0
шт.  
82 922307-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 0
шт.  
85 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
88 941151-9 Пласка шайба 6 6
шт.  
89 312749-3 Щит підшипника (для корпуса двигуна) 0
шт.  
90 911221-8 Гвинт M5x16 6
шт.  
91 231378-2 Пружина стиснення 24 0
шт.  
92 342797-8 Тримач 0
шт.  
93 911252-7 Гвинт M5X30 15
шт.  
94 267015-2 Шайба 9 0
шт.  
400 271401-1 Ручка 32 0
шт.  
401 253047-5 Шайба 6 6
шт.  
407 265809-9 Болт с квадр.подголовн. M8X500 0
шт.  
411 265391-8 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 0
шт.  
413 265391-8 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 0
шт.  
416 273465-1 Боковая ручка 28 0
шт.  
424 783203-8 Шестигранний ключ 5 15
шт.  
425 411447-7 Ручка аварійного вимикача 0
шт.  
426 342690-6 SPACER 0
шт.