Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 3600B
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 271215-8 Ручка 50 0
шт.  
2 231231-2 Пружина стиснення 12 15
шт.  
3 252203-4 Гайка M10-15 0
шт.  
4 941251-5 Пласка шайба 10 8
шт.  
6 953106-2 Клепка 0-5 6
шт.  
7 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
75
шт.  
8 643650-4 Крышка 18
шт.  
9 652155-3 Індикаторна наклейка 0
шт.  
11 251861-3 Гвинт M10x77 57
шт.  
12 323559-3 Напівгайка 141
шт.  
13 231142-1 Пружина стиснення 10 12
шт.  
14 912357-6 Гвинт з потайною голівкою 6X35 912357-6 15
шт.  
15 272404-8 Ручка 59R 0
шт.  
16 951160-0 Пружинний штифт 5-18 0
шт.  
18 763601-2 Цанговий патрон 12 мм 1161
шт.  
19 345114-1 Захисний екран від стружок 0
шт.  
20 911201-4 Гвинт M5X8 0
шт.  
21 265269-5 Гвинт з шестигранною голівкою M5X12 6
шт.  
22 341933-3 Блокуючий важіль 51
шт.  
24 265813-8 Гвинт M10 120
шт.  
25 911263-2 Гвинт M5x40 15
шт.  
26 951160-0 Пружинний штифт 5-18 0
шт.  
27 272403-0 Ручка 59L 0
шт.  
28 912357-6 Гвинт з потайною голівкою 6X35 912357-6 15
шт.  
29 343267-0 Обтічник 0
шт.  
30 211129-9 Шарикопідшипник 153
шт.  
31 241612-2 Крыльчатка 86 0
шт.  
32 514898-4 Якір у зборі 220V 3789
шт.  
33 681635-2 Ізоляційна прокладка 18
шт.  
34 211087-9 Шарикопідшипник 117
шт.  
35 410258-7 Обтічник 48
шт.  
36 911290-9 Гвинт M5x65 18
шт.  
37 524425-9 Статор у зборі 220V 0
шт.  
38 159470-1 Корпус двигуна нова модель 0
шт.  
39 666066-6 Кабель сетевой 177
шт.  
40 682504-0 Захист кабелю гумовий 10-85 18
шт.  
42 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
43 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
44 651472-8 Вимикач ST220KDY-1 471
шт.  
45 411232-8 Ізоляція 0
шт.  
46 413017-8 Плита основи 0
шт.  
47 912112-6 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 6
шт.  
49 931303-0 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
50 921342-8 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 8
шт.  
51 253932-2 Затисна шайба 10 6
шт.  
52 253173-0 Шайба 10 0
шт.  
53 253932-2 Затисна шайба 10 6
шт.  
54 251423-7 Гвинт M6 60
шт.  
55 314062-5 Стержень 57
шт.  
56 233053-6 Пружина стиснення 12 0
шт.  
57 924316-8 Барашковий гвинт M6X15 0
шт.  
58 231071-8 Пружина стиснення 9 0
шт.  
59 154307-7 Плита основи 0
шт.  
60 911206-4 Гвинт M5X10 6
шт.  
62 233053-6 Пружина стиснення 12 0
шт.  
63 253905-5 Затисна шайба 23 15
шт.  
66 231574-2 Поворотна пружина 15 18
шт.  
400 154233-0 Тримач 0
шт.  
401 251830-4 Гвинт M10X34 0
шт.  
402 163053-1 Направляючий ролик 0
шт.  
403 342427-1 Тримач пластини 0
шт.  
404 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 15
шт.  
405 942101-7 Пружинна шайба 5 6
шт.  
406 941101-4 Пласка шайба 5 6
шт.  
407 924311-8 Барашковий гвинт M6X12 21
шт.  
408 942151-2 Пружинна шайба 6 6
шт.  
409 941151-9 Пласка шайба 6 6
шт.  
410 342428-9 Паралельна підпора 189
шт.  
414 344364-5 Направляюча шаблону 16 57
шт.  
415 781029-2 Ключ затяжний 21 34.32
шт.  
416 781012-9 Ключ затяжний 23 75
шт.  
904 654532-5 Контактна колодка 1P 12
шт.