Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 1125
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
2 911158-9 Гвинт M4x30 6
шт.  
4 812004-8 Шкала 900B/1901/1923B/H 15
шт.  
5 271226-3 Ручка регулювання 50 147
шт.  
6 941251-5 Пласка шайба 10 8
шт.  
8 953106-2 Клепка 0-5 6
шт.  
10 645173-8 Шумоподавлювач 288
шт.  
11 651235-2 Вимикач C2M-A1T 0
шт.  
13 682504-0 Захист кабелю гумовий 10-85 18
шт.  
15 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
17 911153-9 Гвинт M4x28 7
шт.  
18 911163-6 Гвинт M4X35 0
шт.  
19 911158-9 Гвинт M4x30 6
шт.  
20 911114-9 Гвинт M4x10 9
шт.  
21 181410-1 Щетки угольные
высота 10, ширина 6, длина 14,8
99
шт.  
22 643601-7 Тримач щітки 6-10 45
шт.  
23 951131-7 Пружинний штифт 4-40 0
шт.  
25 911116-5 Гвинт M4x12 6
шт.  
27 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 15
шт.  
28 942101-7 Пружинна шайба 5 6
шт.  
29 941101-4 Пласка шайба 5 6
шт.  
30 342390-8 Обмежувач глибини 87
шт.  
31 251804-5 Установочий гвинт M6X13 0
шт.  
32 231004-3 Пружина стиснення 18 45
шт.  
34 312653-6 Передня плита основи 0
шт.  
35 312642-1 Задня плита основи 0
шт.  
36 911226-8 Гвинт M5X18 6
шт.  
37 251609-3 Гвинт M6 15
шт.  
38 343457-5 Пластина барабана (комплект з 2 шт.) 0
шт.  
39 251246-3 Гвинт 6
шт.  
40 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.  
41 323487-2 Задній вал барабана 0
шт.  
42 253171-4 Розпірна шайба 10 15
шт.  
43 211061-7 Шарикопідшипник 84
шт.  
44 961006-2 Запобіжне кільце S-10 6
шт.  
45 161036-5 Ножевий вал 0
шт.  
46 257013-4 Кільце 12 0
шт.  
47 522245-5 Статор у зборі 220V нова модель 0
шт.  
48 911280-2 Гвинт M5x55 15
шт.  
49 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
50 681613-2 Ізоляційна прокладка 15
шт.  
51 512315-8 Якір у зборі 220V нова модель 0
шт.  
53 211066-7 Шарикопідшипник 126
шт.  
55 911151-3 Гвинт M4X28 0
шт.  
56 222050-7 Ролик приводу двигуна 4-24L 144
шт.  
57 411208-5 Обтічник 0
шт.  
59 911101-8 Гвинт M4X6 3
шт.  
60 342389-3 Обтічник 0
шт.  
61 911111-5 Гвинт M4x10 6
шт.  
63 211106-1 Шарикопідшипник 102
шт.  
67 225069-5 Клиноподібний ремінь 4-272 270
шт.  
68 411186-9 Захисний кожух для ременя 0
шт.  
69 911153-9 Гвинт M4x28 7
шт.  
400 924216-2 Барашковий гвинт M5X15 18
шт.  
401 942101-7 Пружинна шайба 5 6
шт.  
402 941101-4 Пласка шайба 5 6
шт.  
405 411086-3 Пластина обмежувача 36
шт.  
406 911228-4 Гвинт M5X18 6
шт.  
407 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 72
шт.  
409 782209-3 Ключ торцевий 9 57
шт.  
410 793322-2 Ніж рубанка 82 мм 496
шт.  
411 934301-3 Барашкова гайка M6 15
шт.  
413 123004-6 Тримач загострювача ножів 72
шт.  
414 251920-3 Гвинт M6X 0
шт.