Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
3 271231-0 Ручка регулювання 46 81
шт.  
4 812004-8 Шкала 900B/1901/1923B/H 13
шт.  
5 941251-5 Пласка шайба 10 7
шт.  
5 253796-4 Розпірна шайба 10 14
шт.  
6 156931-2 Корпус двигуна 0
шт.  
7 953106-2 Клепка 0-5 5
шт.  
9 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33
шт.  
10 666066-6 Кабель сетевой 0
шт.  
11 687001-1 Фіксуюча панель для кабеля 0
шт.  
12 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
13 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
14 651234-4 Вимикач SGE206C 153
шт.  
14 651239-4 Вимикач SGES206C 180
шт.  
15 410053-5 Кожух ручки 0
шт.  
16 911158-9 Гвинт M4x30 5
шт.  
17 211061-7 Шарикопідшипник 79
шт.  
18 961015-1 Запобіжне кільце E-9 0
шт.  
19 241510-0 Вентилятор 52 0
шт.  
20 511938-9 Якір у зборі 220V 1136
шт.  
20 511663-2 Якір у зборі 220V 0
шт.  
21 681614-0 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
22 211028-5 Подшипник 627 LB 105
шт.  
23 521125-2 Статор у зборі 220V 1168
шт.  
24 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
25 411153-4 Допоміжний обтічник 33
шт.  
26 911111-5 Гвинт M4x10 5
шт.  
27 285012-6 Сепаратор підшипника 30 0
шт.  
28 181021-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-51
высота 8, ширина 5, длина 11,8
81
шт.  
29 643550-8 Крышка 17
шт.  
30 251812-6 Установочий гвинт M5X10 32
шт.  
31 231004-3 Пружина стиснення 18 41
шт.  
32 421007-7 Гумовий ущільнення 30
шт.  
33 312566-1 Передня плита основи 643
шт.  
34 911226-8 Гвинт M5X18 5
шт.  
35 312023-9 Задня плита основи 507
шт.  
36 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
37 211032-4 Шарикопідшипник 76
шт.  
38 161061-6 Ножевий вал 664
шт.  
39 263014-2 Гумовий штифт 4 13
шт.  
40 911586-8 Гвинт M4X60 15
шт.  
41 152368-1 Щит підшипника (нова модель) 257
шт.  
42 911138-5 Гвинт M4x20 8
шт.  
43 222125-2 Ролик приводу двигуна 4-20L 95
шт.  
44 410051-9 Захисний кожух для ременя 0
шт.  
45 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
46 911148-2 Винт 7
шт.  
47 225071-8 Клиноподібний ремінь 4-241 204
шт.  
48 222126-0 Ролик приводу ножевого вала 4-37 161
шт.  
49 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94
шт.  
50 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
51 342430-2 Регулювальна пластина 33
шт.  
52 251246-3 Гвинт 5
шт.  
53 345007-2 Пластина барабана 197
шт.  
54 251609-3 Гвинт M6 14
шт.  
407 164371-0 Паралельна підпора L-170 199
шт.  
410 782209-3 Ключ торцевий 9 54
шт.  
442 793322-2 Ніж рубанка 82 мм 496
шт.  
901 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.