Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 1923H
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911123-8 Гвинт M4X14 6
шт.  
2 410828-2 Кришка корпусу двигуна 135
шт.  
3 816601-2 Шкала глибини 15
шт.  
4 271231-0 Ручка регулювання 46 87
шт.  
5 941251-5 Пласка шайба 10 8
шт.  
6 191906-4 Щетки угольные СВ115 0
шт.  
6 191972-1 Щетки угольные
высота 10, ширина 6, длина 14,7
99
шт.  
7 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 36
шт.  
8 666053-5 Кабель сетевой 0
шт.  
10 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
12 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
13 651236-0 Вимикач C2M-M1T 0
шт.  
13 651252-2 Вимикач SGES215C 309
шт.  
15 594048-7 Статор у зборі 220V 1059
шт.  
17 211031-6 Шарикопідшипник 81
шт.  
18 681613-2 Ізоляційна прокладка 15
шт.  
19 512898-8 Якір у зборі 220V 1653
шт.  
20 410830-5 Кожух ручки 210
шт.  
20 410881-8 Кожух ручки 0
шт.  
21 911158-9 Гвинт M4x30 6
шт.  
22 410827-4 Обтічник 72
шт.  
24 211066-7 Шарикопідшипник 126
шт.  
25 222125-2 Ролик приводу двигуна 4-20L 102
шт.  
26 911148-2 Винт 8
шт.  
28 211067-5 Подшипник 6200 ZZ 135
шт.  
30 161103-6 Ножевий вал 1599
шт.  
31 793322-2 Ніж рубанка 82 мм 496
шт.  
32 342430-2 Регулювальна пластина 36
шт.  
33 251246-3 Гвинт 6
шт.  
34 961003-8 Кольцо стопорное 6
шт.  
35 210025-8 Шарикопідшипник 72
шт.  
35 211026-9 Шарикопідшипник 627LLB 0
шт.  
37 911226-8 Гвинт M5X18 6
шт.  
38 951054-9 Пружинний штифт 3-10 6
шт.  
39 165025-2 Тримач ножевого вала 0
шт.  
40 343948-6 Кришка барабана 90
шт.  
41 231504-3 Пружина ножевого вала 10 18
шт.  
42 265006-7 Гвинт M5X25 15
шт.  
43 924206-5 Барашковий гвинт M5X10 15
шт.  
44 942101-7 Пружинна шайба 5 6
шт.  
45 941101-4 Пласка шайба 5 6
шт.  
47 251812-6 Установочий гвинт M5X10 36
шт.  
48 157661-8 Корпус двигуна 1350
шт.  
49 345001-4 Пластина барабана 351
шт.  
50 251609-3 Гвинт M6 15
шт.  
51 231004-3 Пружина стиснення 18 45
шт.  
53 316587-5 Передня плита основи 639
шт.  
54 911226-8 Гвинт M5X18 6
шт.  
55 312023-9 Задня плита основи 534
шт.  
56 152371-2 Щит підшипника (нова модель) 303
шт.  
57 222126-0 Ролик приводу ножевого вала 4-37 171
шт.  
58 225071-8 Клиноподібний ремінь 4-241 216
шт.  
59 410826-6 Захисний кожух для ременя 93
шт.  
60 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
401 911228-4 Гвинт M5X18 6
шт.  
402 411086-3 Пластина обмежувача 36
шт.  
403 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 72
шт.  
404 165259-7 Паралельна підпора, нова модель 252
шт.  
405 782209-3 Ключ торцевий 9 57
шт.  
903 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.  
915 253807-5 U-подібна шайба 5 15
шт.  
917 343947-8 Підпора 57
шт.