Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 922361-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17
шт.  
2 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
3 273624-7 Ручка 0
шт.  
4 265899-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 0
шт.  
5 164933-4 Корпус рами нова модель 0
шт.  
6 251951-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 13
шт.  
7 272223-2 Рукоятка затисна 60 248
шт.  
8 267041-1 Шайба 20 14
шт.  
9 316025-7 Верхній тримач 278
шт.  
10 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
11 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
12 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
14 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
15 911248-8 Гвинт M5x28 13
шт.  
16 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
17 256033-5 Штифт 6 17
шт.  
18 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
19 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
20 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
22 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
23 231449-5 Пружина стиснення 11 24
шт.  
24 343489-2 Пластина натягу 85
шт.  
25 231449-5 Пружина стиснення 11 24
шт.  
26 343494-9 Втулка 5 0
шт.  
27 911221-8 Гвинт M5x16 5
шт.  
28 163276-1 Направляюча 369
шт.  
29 343494-9 Втулка 5 0
шт.  
30 911244-6 Гвинт M5X25 0
шт.  
31 253749-3 Шайба 16 13
шт.  
32 421333-4 Стрічка гумова 118
шт.  
33 152325-9 Колесо 0
шт.  
34 253749-3 Шайба 16 13
шт.  
35 265900-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 0
шт.  
36 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
37 256033-5 Штифт 6 17
шт.  
38 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
39 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
40 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
42 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
43 251337-0 Гвинт M5 0
шт.  
45 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
46 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
47 210006-2 Шарикопідшипник 97
шт.  
48 316026-5 Нижній Тримач 0
шт.  
49 911248-8 Гвинт M5x28 13
шт.  
50 265900-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 0
шт.  
51 253749-3 Шайба 16 13
шт.  
52 152325-9 Колесо 0
шт.  
53 421333-4 Стрічка гумова 118
шт.  
54 253749-3 Шайба 16 13
шт.  
55 151324-8 Вузол рами 0
шт.  
57 343490-7 Стопорна пластина 102
шт.  
58 922241-7 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14
шт.  
59 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
60 211034-0 Шарикопідшипник 608 66
шт.  
61 226080-0 Зубчасте колесо 11-45 0
шт.  
62 253139-0 Розпірна шайба 8 13
шт.  
63 212004-2 Голчатий роликопідшипник 810 97
шт.  
64 254202-2 Шпонка 4 14
шт.  
65 221980-9 Зубчасте колесо 9 0
шт.  
66 263005-3 Гумовий штифт 6 5
шт.  
67 211108-7 Шарикопідшипник 128
шт.  
68 221765-3 Зубчасте колесо 42 0
шт.  
69 257619-8 Втулка 12 0
шт.  
70 211064-1 Шарикопідшипник 6000 69
шт.  
71 286028-4 Ковпачок 26 0
шт.  
72 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
73 157916-1 Вузол корпуса редуктора 0
шт.  
74 211092-6 Шарикопідшипник 87
шт.  
74 210078-7 Шарикопідшипник 629DDW, нова модель 0
шт.  
75 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
77 512948-9 Якір у зборі 220V 1823
шт.  
78 211033-2 Шарикопідшипник 608LB 75
шт.  
79 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
80 922381-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 33
шт.  
81 941152-7 Пласка шайба 6 5
шт.  
82 643600-9 Ковпачок тримача щітки 6-10 33
шт.  
83 181030-1 Щетки угольные
высота 10, ширина 6, длина 14,8
79
шт.  
84 157915-3 Корпус двигуна 677
шт.  
85 527416-9 Статор ASS'Y 220V 0
шт.  
86 911275-5 Гвинт M5x50 нова модель 0
шт.  
87 414067-6 Обтічник 0
шт.  
88 911248-8 Гвинт M5x28 13
шт.  
89 182034-6 Корпус перемикача 0
шт.  
90 651235-2 Вимикач C2M-A1T 0
шт.  
91 182034-6 Корпус перемикача 0
шт.  
92 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
93 651562-7 Вимикач SL210N-28 0
шт.  
94 421338-4 Протектор вимикача 0
шт.  
95 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
96 687001-1 Фіксуюча панель для кабеля 0
шт.  
97 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33
шт.  
98 666216-3 Шнур живлення 1.5-2-2.5 267
шт.  
99 331328-8 Ущільнювач 85
шт.  
101 225514-0 Запасний ланцюг для станини 55-33 0
шт.  
103 259012-2 Шплінт 10 0
шт.  
107 251966-9 Гвинт М10х12 0
шт.  
109 941252-3 Пласка шайба 10 5
шт.  
110 231297-2 Пружина стиснення 9 14
шт.  
113 252130-5 Шестигранна гайка M10-17 18
шт.  
114 921451-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X30 16
шт.  
115 941202-8 Пласка шайба 8 5
шт.  
401 762001-3 Трикутник 14
шт.  
403 191897-9 Віск для полегшення різання 2106/2106W 379
шт.  
405 783203-8 Шестигранний ключ 5 14
шт.