Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 344536-2 Корпус редуктора 95
шт.  
2 911208-0 Гвинт M5X10 0
шт.  
2 911213-7 Гвинт M5x12 5
шт.  
3 416340-0 Тримач направляючої рейки 33
шт.  
4 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
5 323736-7 Направляюча рейка 237
шт.  
6 159999-7 Корпус редуктора 0
шт.  
8 265391-8 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 0
шт.  
9 165206-8 Опора 0
шт.  
10 911383-2 Гвинт M6x60 15
шт.  
11 344545-1 Натискна плита 0
шт.  
12 921431-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X20 16
шт.  
13 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
14 687054-0 Фіксуюча панель для кабеля 14
шт.  
15 416341-8 Захисний кожух 87
шт.  
16 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
17 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
18 416340-0 Тримач направляючої рейки 33
шт.  
19 266040-0 Самонарізний гвинт CT 4X25 5
шт.  
20 961016-9 Запобіжне кільце E-10 0
шт.  
21 212121-8 Голчатий роликопідшипник 1210 0
шт.  
22 226499-3 Зубчасте колесо 42 652
шт.  
23 267176-8 Шайба 17 0
шт.  
24 267170-0 Шайба 34 56
шт.  
25 211256-2 Шарикопідшипник 0
шт.  
26 316933-2 Щит підшипника 159
шт.  
27 153264-6 Вузол шпинделя 0
шт.  
28 224333-1 Фланець 53 81
шт.  
30 224347-0 Зовнішній фланець 53 0
шт.  
31 252155-9 Шестигранна гайка M12-19 41
шт.  
32 911233-1 Гвинт M5x20 13
шт.  
33 322968-3 Стержень шурупокрута 112
шт.  
34 416339-5 Тримач 33
шт.  
35 941302-4 Пласка шайба 12 0
шт.  
36 951116-3 Пружинний штифт 4-20 5
шт.  
37 226747-0 Зубчасте колесо 107
шт.  
38 253024-7 Шайба 10 13
шт.  
39 231315-6 Пружина стиснення 14 0
шт.  
40 322967-5 Вал блокуючого важеля 252
шт.  
41 922243-3 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 33
шт.  
42 272237-1 Фіксуючий важіль 90 0
шт.  
43 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5
шт.  
44 253143-9 Шайба 12 0
шт.  
45 213107-5 Кільце круглого перетину 12 13
шт.  
46 214114-1 Підшипник ковзання 12 17
шт.  
47 344544-3 Стійка 0
шт.  
48 344543-5 Фіксатор 0
шт.  
49 922103-9 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 13
шт.  
50 951116-3 Пружинний штифт 4-20 5
шт.  
51 911218-7 Гвинт M5X14 0
шт.  
52 268031-7 Штифт 8 0
шт.  
53 271408-7 Ручка 20 0
шт.  
54 271071-6 Ручка 120 0
шт.  
55 323735-9 Болт 0
шт.  
56 344581-7 Кришка 92 0
шт.  
57 271070-8 Ручка 100 0
шт.  
58 226747-0 Зубчасте колесо 107
шт.  
59 951116-3 Пружинний штифт 4-20 5
шт.  
60 941302-4 Пласка шайба 12 0
шт.  
61 931502-4 Шестигранна гайка M10 14
шт.  
62 213423-5 Кільце круглого перетину 30 13
шт.  
63 253792-2 Підкладна шайба 26 14
шт.  
64 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
65 253147-1 U-подібна шайба 15 11
шт.  
66 240003-4 Вентилятор 80 66
шт.  
67 516763-3 Якір у зборі 220V 2623
шт.  
68 681640-9 Ізоляційна прокладка 17
шт.  
69 211061-7 Шарикопідшипник 79
шт.  
70 416331-1 Обтічник 46
шт.  
71 266029-8 Самонарізний гвинт 5x65 41
шт.  
72 599511-5 Статор у зборі 220-240V 2006
шт.  
72 599546-6 Статор у зборі 220-240V 0
шт.  
73 159998-9 Корпус двигуна 0
шт.  
74 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
70
шт.  
75 643650-4 Крышка 17
шт.  
76 266034-5 Самонарізний гвинт CT 4x16 5
шт.  
77 416439-1 Пиловідвідник 60
шт.  
78 317880-0 Корпус 1277
шт.  
78 316931-6 Середній корпус 0
шт.  
79 344519-2 Корпус рами 0
шт.  
80 266035-3 Гвинт CT 5X 6
шт.  
81 344529-9 Тримач повзунка 2702 17
шт.  
82 251308-7 Гвинт M4X10 5
шт.  
83 687049-3 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
84 911208-0 Гвинт M5X10 0
шт.  
84 911213-7 Гвинт M5x12 5
шт.  
85 416333-7 Пластина зубчастої рейки 54
шт.  
86 344518-4 Пластина 0
шт.  
86 345628-0 Пластина 129
шт.  
87 911323-0 Гвинт M6X16 6
шт.  
88 317010-3 Блок регулювання 0
шт.  
88 318020-3 Регулювальний блок 0
шт.  
89 265460-5 Гвинт з шестигранною голівкою M6X20 0
шт.  
90 232174-1 Пласка пружина 17
шт.  
91 416332-9 Тримач 54
шт.  
92 911333-7 Гвинт M6X20 13
шт.  
95 664091-1 Кабель живлення #18-5- 0
шт.  
96 687054-0 Фіксуюча панель для кабеля 14
шт.  
97 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
98 416337-9 Корпус вимикача 0
шт.  
99 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
100 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
101 416336-1 Пластина вимикача 0
шт.  
102 651962-1 Вимикач 2BSO-7 0
шт.  
105 266052-3 Самонарізний гвинт 4x60 15
шт.  
107 911323-0 Гвинт M6X16 6
шт.  
108 316934-0 Середня кришка 0
шт.  
109 816341-2 Шкала - L - 2702 0
шт.  
110 251308-7 Гвинт M4X10 5
шт.  
111 816340-4 Шкала - R - 2702 0
шт.  
112 251308-7 Гвинт M4X10 5
шт.  
113 316930-8 Стіл 0
шт.  
115 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292
шт.  
116 682516-3 Захист кабелю гумовий 9.3-85 19
шт.  
117 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
118 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
119 286202-4 Ковпачок 20 0
шт.  
120 150826-1 Плита основи 0
шт.  
121 911344-2 Гвинт M6X25 0
шт.  
122 253052-2 U-подібна шайба 12 13
шт.  
1001 122556-4 Направляюча 914
шт.  
1002 781027-6 Ключ затяжний 19 0
шт.  
1003 782021-1 Ключ затяжний 13-22 0
шт.  
1004 783009-4 Ключ спеціальний 0
шт.  
1006 163024-8 Обмежувальна пластина 0
шт.  
1007 271401-1 Ручка 32 0
шт.  
1008 253047-5 Шайба 6 5
шт.  
1009 122555-6 Вузол кутової підпори 649
шт.  
5002 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
5004 257137-6 Кільце 16 0
шт.  
5006 192680-7 Опорна рама 0
шт.  
5007 416338-7 Важіль перемикача 0
шт.  
5012 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.