Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKTEC / MT230
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 JM23000001 Ручка 2704 47
шт.  
2 JM23000002 Тримач ручки 114
шт.  
3 JM23000003 Пружинне стопорне кільце 8 6
шт.  
4 JM23000004 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 20
шт.  
5 JM23000005 Фіксуюча пружина 90
шт.  
6 JM23000006 Фіксуюча ручка MLS100 25
шт.  
7 JM23000007 Етикетка з кутовою шкалою MLS100 30
шт.  
8 JM23000008 Заклепка з напівкруглою головкою 3х12 5
шт.  
9 JM23000009 Вузол опорної плити 1607
шт.  
10 810965-6 Попереджувальна наклейка 0
шт.  
11 JM23000011 Тримач плати MLS100 77
шт.  
12 JM23000012 Гвинт 17
шт.  
13 JM23000013 Шайба 10 13
шт.  
14 JM23000014 Фасонний диск MLS100 13
шт.  
15 JM23000015 Гайка М10, яка стопориться автоматично MLS100 17
шт.  
16 JM23000016 Упор 30
шт.  
17 JM23000017 Стрілка для кутових градусів MLS100 17
шт.  
18 JM23000018 Гвинт з потайною головкою 4x10 912112-6 17
шт.  
19 JM23000019 Цапфа MLS100 49
шт.  
21 JM23000021 Поворотний диск 1812
шт.  
22 JM23000022 Захисна деталь MLS100 66
шт.  
23 JM23000023 Паралельний упор 482
шт.  
24 JM23000024 Гвинт з шестигранною головкою M8x30 17
шт.  
25 JM23000003 Пружинне стопорне кільце 8 6
шт.  
26 JM23000026 Шайба 8 6
шт.  
27 JM23000027 Гвинт з шестигранною головкою M8X20 16
шт.  
28 JM23000028 Шестигранна гайка М8 13
шт.  
29 JM23000029 Стрілка для градусів нахилу MLS100 18
шт.  
30 JM23000030 Шайба 5 6
шт.  
31 JM23000031 Пружинне стопорне кільце 5 6
шт.  
32 JM23000032 Гвинт M5x10 17
шт.  
33 JM23000033 Гвинт із шестигранною головкою M8X16 17
шт.  
34 JM23000028 Шестигранна гайка М8 13
шт.  
35 JM23000034 Заклепка з напівкруглою головкою 3х12 5
шт.  
36 JM23000035 Шкала 900B/1901/1923B/H 0
шт.  
37 JM23000036 Кронштейн 851
шт.  
38 JM23000037 Вал 85
шт.  
40 JM23000039 Гвинт M6X16 17
шт.  
41 JM23000040 Пружинне стопорне кільце 6 0
шт.  
42 JM23000041 Шайба 6 0
шт.  
43 JM23000042 Затискач 25
шт.  
44 JM23000030 Шайба 5 6
шт.  
45 JM23000031 Пружинне стопорне кільце 5 6
шт.  
46 JM23000032 Гвинт M5x10 17
шт.  
48 JM23000013 Шайба 10 13
шт.  
49 JM23000044 Гайка М12, яка стопориться автоматично MLS100 17
шт.  
50 JM23000045 U-подібна шайба 12 13
шт.  
51 JM23000046 Ковпак стопорного штифта MSL100 22
шт.  
52 JM23000047 Кільце круглого перетину 24х6 20
шт.  
53 JM23000048 Штифт 22
шт.  
54 JM23000049 Обмежувальний штифт MLS100 20
шт.  
55 JM23000050 Зворотна пружина MLS100 185
шт.  
56 JM23000051 Кільце, D=12 19
шт.  
57 JM23000052 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 17
шт.  
58 JM23000040 Пружинне стопорне кільце 6 0
шт.  
59 JM23000041 Шайба 6 0
шт.  
60 JM23000030 Шайба 5 6
шт.  
61 JM23000031 Пружинне стопорне кільце 5 6
шт.  
62 JM23000032 Гвинт M5x10 17
шт.  
63 JM23000053 Захисна кришка 20
шт.  
64 JM23000054 Болт MLS100 17
шт.  
65 JM23000055 Болт з виточкою M5 MLS100 19
шт.  
66 JM23000056 Втулка/Заслінка 20
шт.  
67 JM23000057 Болт з виточкою M6 MLS100 17
шт.  
68 JM23000058 Шарнір 154
шт.  
69 JM23000178 Пиловідвід MLS100 49
шт.  
70 JM23000060 Гвинт М4 MLS100 13
шт.  
73 817667-5 Попереджувальна наклейка 14
шт.  
74 810968-0 Попереджувальна наклейка 41
шт.  
75 JM23000063 Обмежувальне кільце MLS100 46
шт.  
77 JM23000065 Фланцеве кільце 77
шт.  
78 JM23000066 Фіксуюча пружина MLS100 39
шт.  
79 JM23000067 Фіксатор шпинделя 39
шт.  
80 JM23000068 Кожух 17
шт.  
81 JM23000030 Шайба 5 6
шт.  
82 JM23000031 Пружинне стопорне кільце 5 6
шт.  
83 JM23000069 Гвинт M5x12 17
шт.  
84 JM23000070 Шайба 16 13
шт.  
85 JM23000071 Гайка М16, яка стопориться автоматично MLS100 17
шт.  
86 JM23000072 Пристрій для захисту від торкання 698
шт.  
87 JM23000073 Зворотна пружина 85
шт.  
88 JM23000074 Гвинт M6x10 MLS100 17
шт.  
89 JM23000075 Колесо 17
шт.  
90 JM23000076 Запобіжне кільце E MLS100 6
шт.  
91 JM23000077 Болт з виточкою M6 MLS100 17
шт.  
92 JM23000078 Гумова втулка 34
шт.  
93 JM23000079 Фіксуюча пластина 32
шт.  
94 JM23000080 Гайка М6, яка стопориться автоматично MLS100 17
шт.  
95 JM23000081 Болт з виточкою M5 MLS100 17
шт.  
97 810964-8 Попереджувальна наклейка 41
шт.  
99 JM23000084 Шпиндель 99
шт.  
100 JM23000085 Клин 5х10 MLS100 20
шт.  
101 JM23000086 Шарикопідшипник 6304-RZ MLS100 108
шт.  
102 JM23000087 Затискне кільце 20 MLS100 13
шт.  
103 JM23000088 Зубчасте колесо 174
шт.  
104 JM23000089 Затискне кільце 16 MLS100 14
шт.  
105 JM23000090 Гвинт M6 19
шт.  
106 JM23000091 Корпус передачі 1227
шт.  
107 JM23000092 Гвинт M5x20 16
шт.  
108 JM23000093 Обмежувальна плита MLS100 20
шт.  
109 JM23000094 Обмежувальний диск MLS100 16
шт.  
110 JM23000095 Регулювальний диск MLS100 16
шт.  
111 JM23000096 Шестигранна гайка M4 13
шт.  
113 JM23000098 Напрямна вентилятора 39
шт.  
114 JM23000099 Шарикопідшипник 6201Z MLS100 90
шт.  
115 JM23000100 Якір MLS100 2021
шт.  
116 JM23000101 Гвинт самонарізний ST4.8x70 16
шт.  
117 JM23000102 Шарикопідшипник 6001Z MLS100 94
шт.  
118 JM23000103 Гумове кільце 17
шт.  
119 JM23000104 Статор MLS100 1840
шт.  
120 JM23000105 Патрон для прапорця 90
шт.  
121 JM23000106 Гвинт самонарізний ST4.2x12 17
шт.  
122 JM23000107 Фіксуюча панель для кабеля 16
шт.  
123 JM23000156 Мережний кабель 472
шт.  
124 JM23000109 Захист кабелю гумовий 0
шт.  
125 JM23000110 Шумоглушник 17
шт.  
126 JM23000111 Затискач для кронштейна 17
шт.  
127 JM23000112 Перемикач MLS100 189
шт.  
128 JM23000113 Гвинт самонарізний ST3x8 13
шт.  
129 JM23000114 Важіль перемикача 30
шт.  
130 JM23000115 Гвинт самонарізний ST4.2x12 18
шт.  
131 JM23000116 Опорна плита модель клемної коробки 53
шт.  
133 JM23000118 Гвинт M4x30 17
шт.  
134 JM23000119 Гвинт самонарізний MLS100 13
шт.  
135 JM23000120 Ковпачок тримача вугільної щітки 22
шт.  
136 JM23000121 Тримач вугільних щіток 37
шт.  
137 JM23000122 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 17
шт.  
138 JM23000123 Щетки угольные 84
шт.  
139 JM23000124 Гвинт самонарізний ST5.2x12 17
шт.  
140 JM23000125 Кришка корпусу двигуна 99
шт.  
141 JM23000126 Баранцевий гвинт MLS100 17
шт.  
151 JM23000183 Коробка 0
шт.  
152 JM23000185 Кнопка 0
шт.  
1001 JM23000127 Комплект деталей бічної опори 398
шт.  
1002 JM23000128 Бічний упор 30
шт.  
1003 JM23000129 Баранцевий гвинт MLS100 17
шт.  
1004 JM23000130 Гачковий ключ 40
шт.  
1005 JM23000131 Вузол лещат 258
шт.  
1006 122523-9 Вузол мішка для пилу 54
шт.  
1007 762001-3 Трикутник 14
шт.