Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 1806B
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
2 645105-5 Шумоподавлювач 0
шт.  
3 682540-6 Втулка кабеля 27
шт.  
3 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 36
шт.  
4 911158-9 Гвинт M4x30 6
шт.  
5 911300-2 Гвинт M5X75 18
шт.  
6 911213-7 Гвинт M5x12 6
шт.  
7 181151-9 Корпус перемикача 321
шт.  
8 911253-5 Гвинт M5x30 15
шт.  
9 156414-2 Корпус двигуна 1062
шт.  
10 911133-5 Гвинт M4X18 6
шт.  
12 911103-4 Гвинт M4X6 6
шт.  
13 651028-7 Вимикач HPAH2-3S 609
шт.  
13 651045-7 Вимикач HPAHC2-35S 822
шт.  
14 911228-4 Гвинт M5X18 6
шт.  
15 281007-7 Кріплення кабеля 21
шт.  
16 911324-8 Гвинт M6X16 15
шт.  
17 854895-1 Фірмова табличка з основними характеристиками 18 153
шт.  
18 953106-2 Клепка 0-5 6
шт.  
19 271249-1 Ручка регулювання 64 222
шт.  
20 253004-3 Розпірна шайба 13 15
шт.  
21 911158-9 Гвинт M4x30 6
шт.  
22 316966-7 Пристрій для відводу стружки 402
шт.  
23 911206-4 Гвинт M5X10 6
шт.  
25 911206-4 Гвинт M5X10 6
шт.  
26 157163-4 Корпус ножевого вала 5742
шт.  
28 231233-8 Пружина стиснення 24 0
шт.  
29 315575-9 Передня плита основи 1665
шт.  
30 265484-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x18 нова 15
шт.  
30 265322-7 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x18 0
шт.  
31 344466-7 Пластина барабана 384
шт.  
32 341376-9 Шайба 10 33
шт.  
34 211067-5 Подшипник 6200 ZZ 135
шт.  
35 911256-9 Гвинт M5X35 15
шт.  
36 643650-4 Крышка 18
шт.  
37 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
75
шт.  
38 251212-0 Установочий гвинт M5x13 15
шт.  
39 161132-9 Ножевий вал 2232
шт.  
40 341377-7 Шайба 12 39
шт.  
41 211107-9 Шарикопідшипник 168
шт.  
42 523025-2 Статор у зборі 220V 1281
шт.  
44 211061-7 Шарикопідшипник 84
шт.  
45 681635-2 Ізоляційна прокладка 18
шт.  
46 513388-4 Якір у зборі 220V 2121
шт.  
48 222007-8 Ролик приводу двигуна 6-23L 159
шт.  
49 911263-2 Гвинт M5x40 15
шт.  
50 152214-8 Щит підшипника двигуна 279
шт.  
51 341384-0 Шайба 26 33
шт.  
52 211106-1 Шарикопідшипник 102
шт.  
56 157024-8 Щит підшипника 642
шт.  
57 911121-2 Гвинт M4X14 6
шт.  
59 225042-5 Клиноподібний ремінь 6-304 399
шт.  
60 343301-6 Захисний кожух для ременя 207
шт.  
61 911206-4 Гвинт M5X10 6
шт.  
62 181151-9 Корпус перемикача 321
шт.  
400 762001-3 Трикутник 30
шт.  
401 934201-7 Барашкова гайка M5 15
шт.  
402 123053-3 Паралельна підпора 369
шт.  
404 793186-4 Ніж рубанка 170 мм /2 шт./ 1026
шт.  
405 783202-0 Шестигранний ключ 4 15
шт.  
408 123006-2 Тримач загострювача ножів 140
шт.