Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
2 152122-3 Перехідник мішка для пилу 115
шт.  
3 271231-0 Ручка регулювання 46 81
шт.  
4 812004-8 Шкала 900B/1901/1923B/H 13
шт.  
5 941251-5 Пласка шайба 10 7
шт.  
5 253796-4 Розпірна шайба 10 14
шт.  
6 159983-2 Корпус двигуна 1063
шт.  
8 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33
шт.  
9 666066-6 Кабель сетевой 0
шт.  
10 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
11 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
12 651239-4 Вимикач SGES206C 180
шт.  
13 411170-4 Кожух ручки 109
шт.  
14 911148-2 Винт 7
шт.  
15 211061-7 Шарикопідшипник 79
шт.  
16 961015-1 Запобіжне кільце E-9 0
шт.  
17 241510-0 Вентилятор 52 0
шт.  
18 511938-9 Якір у зборі 220V 1136
шт.  
19 681614-0 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
20 211028-5 Подшипник 627 LB 105
шт.  
21 599314-7 Статор у зборі 220V 662
шт.  
22 911128-8 Гвинт M4x16 5
шт.  
23 411153-4 Допоміжний обтічник 33
шт.  
24 181021-2 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-51
высота 8, ширина 5, длина 11,8
81
шт.  
25 643550-8 Крышка 17
шт.  
26 231004-3 Пружина стиснення 18 41
шт.  
27 421007-7 Гумовий ущільнення 30
шт.  
28 316963-3 Передня плита основи 610
шт.  
29 911226-8 Гвинт M5X18 5
шт.  
30 316964-1 Плита основи 418
шт.  
31 211032-4 Шарикопідшипник 76
шт.  
32 161061-6 Ножевий вал 664
шт.  
33 911586-8 Гвинт M4X60 15
шт.  
34 152565-9 Щит підшипника 230
шт.  
35 911148-2 Винт 7
шт.  
35 911138-5 Гвинт M4x20 8
шт.  
36 222145-6 Ролик приводу двигуна 4-18L 99
шт.  
37 411019-8 Захисний кожух для ременя 75
шт.  
38 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
39 911148-2 Винт 7
шт.  
40 225071-8 Клиноподібний ремінь 4-241 204
шт.  
41 222146-4 Ролик приводу ножевого вала 4-38 239
шт.  
42 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94
шт.  
43 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
44 343433-9 Кріпильна пластина (пряма) нова модель 1923В 0
шт.  
45 342430-2 Регулювальна пластина 33
шт.  
46 251246-3 Гвинт 5
шт.  
47 345007-2 Пластина барабана 197
шт.  
48 251609-3 Гвинт M6 14
шт.  
1001 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 67
шт.  
1002 782209-3 Ключ торцевий 9 54
шт.  
5005 652008-6 Гвинт M3.5x7 0
шт.  
5006 654509-0 З'єднувач для пружини 13
шт.  
5007 645253-0 Шумоподавлювач 265
шт.  
5008 652259-1 Затискна шайба 0
шт.  
5009 654051-1 Клема заземлення 0
шт.