Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 819064-1 Етикетка MAKITA 41
шт.  
2 911333-7 Гвинт M6X20 13
шт.  
3 224300-6 Зовнішній фланець 90 0
шт.  
3 224299-5 Фланець 90 143
шт.  
4 251680-7 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 30
шт.  
5 168320-9 Захисний ковпак 973
шт.  
7 265020-3 Гвинт М6 0
шт.  
8 182628-7 Корпус перемикача 570
шт.  
9 651922-3 Выключатель 250
шт.  
10 152463-7 Важіль перемикання 56
шт.  
11 415366-9 Блокіратор вмикання 2414B/NB/LC123 33
шт.  
12 231397-8 Пружина стиснення 4 13
шт.  
13 281207-9 Підвіска 33
шт.  
14 256012-3 Штифт 6 14
шт.  
15 417113-4 Запобіжний штифт для вмикання, нова конструкція 17
шт.  
15 411478-6 Кнопка відключення 19
шт.  
16 213162-7 Кільце круглого перетину 14 13
шт.  
17 257185-5 Кільце 17 54
шт.  
18 224299-5 Фланець 90 143
шт.  
19 257185-5 Кільце 17 54
шт.  
20 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
21 165126-6 Захисний кожух, нова конструкція 823
шт.  
22 211256-2 Шарикопідшипник 0
шт.  
23 316527-3 Корпус підшипника 135
шт.  
24 226415-5 Зубчасте колесо 41 283
шт.  
25 322633-4 Шпиндель 166
шт.  
26 211064-1 Шарикопідшипник 6000 69
шт.  
27 911273-9 Гвинт M5X50 13
шт.  
29 911258-5 Гвинт M5X35 13
шт.  
30 159750-5 Корпус двигуна 867
шт.  
31 182628-7 Корпус перемикача 570
шт.  
32 636008-4 Статор 220V 837
шт.  
33 322049-3 Скобка 15
шт.  
34 265995-6 Самонарізний гвинт 4x18 4
шт.  
35 687052-4 Фіксуюча панель для кабеля 13
шт.  
35 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
36 682540-6 Втулка кабеля 24
шт.  
37 665865-3 Кабель живлення 1,0-2-2,5 292
шт.  
38 415369-3 Обтічник 54
шт.  
39 210053-3 Подшипник шариковый 629LLB 0
шт.  
39 210063-0 Шарикопідшипник 0
шт.  
39 211056-0 Шарикопідшипник 629LLB 0
шт.  
40 681633-6 Ізоляційна прокладка 41
шт.  
41 516563-1 Якір у зборі 220V 527.66
шт.  
41 518729-9 Якір у зборі 220V 1727
шт.  
42 241515-0 Вентилятор 92 66
шт.  
43 267714-6 Шайба 15 33
шт.  
44 211228-7 Шарикопідшипник 136
шт.  
44 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
45 263005-3 Гумовий штифт 6 5
шт.  
46 322665-1 Підпора 41
шт.  
47 231240-1 Пружина стиснення 7 13
шт.  
48 150916-0 Вузол корпуса передачі 2122
шт.  
49 951163-4 Пружинний штифт 5-20 13
шт.  
50 272021-4 Ручка для затиску лещат 120 43
шт.  
51 322239-8 Затискний гвинт 288
шт.  
52 951066-2 Пружинний штифт 3-18 5
шт.  
53 344089-1 Стопорна пластина 33
шт.  
54 251887-5 Барашковий гвинт M6x10 41
шт.  
55 282010-1 Ланцюг 0
шт.  
55 282016-9 Ланцюг нова модель 41
шт.  
56 322209-7 Затискна гайка 164
шт.  
57 311949-2 ГКотушкана направляюча 201
шт.  
58 911451-1 Гвинт M8X30 13
шт.  
59 265201-9 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 19
шт.  
60 344087-5 Направляюча пластина 204
шт.  
61 266059-9 Самонарізний гвинт 5x75 33
шт.  
62 911273-9 Гвинт M5X50 13
шт.  
63 191953-5 Щетки угольные 152
шт.  
64 643700-5 Крышка 24
шт.  
65 233113-4 Пружина стиснення 45 195
шт.  
66 165066-8 Тримач пружини 92
шт.  
67 265407-9 Гвинт з шестигранною голівкою M10 151
шт.  
68 252130-5 Шестигранна гайка M10-17 18
шт.  
69 267713-8 Захисний кожух 10 19
шт.  
70 331428-4 Трубка 16-113 51
шт.  
71 931302-2 Шестигранна гайка M6 5
шт.  
72 942151-2 Пружинна шайба 6 5
шт.  
73 922312-0 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 14
шт.  
74 344088-3 Екран від іскор 70
шт.  
75 911308-6 Гвинт M6X10 13
шт.  
76 421487-7 Амортизатор гумовий 33
шт.  
77 267713-8 Захисний кожух 10 19
шт.  
78 265406-1 Гвинт з шестигранною голівкою M10X130 46
шт.  
79 165230-1 Плита основи 0
шт.  
79 165341-2 Плита основи (нова модель) 1138
шт.  
80 253731-2 Шайба 8 13
шт.  
81 321680-2 Гвинт M8 93
шт.  
82 253731-2 Шайба 8 13
шт.  
83 342679-4 Щічки лещат 85
шт.  
84 253752-4 Шайба 8 0
шт.  
85 942201-3 Пружинна шайба 8 5
шт.  
86 931402-8 Шестигранна гайка M8 33
шт.  
87 253903-9 Затисна шайба 6 5
шт.  
1001 782210-8 Ключ торцевий 17 35
шт.  
5001 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
5003 688131-1 Фільтр 14
шт.  
5003 688106-0 Фільтр лінійний 0
шт.  
5008 411478-6 Кнопка відключення 19
шт.  
5009 345292-7 Захисний екран днища нова модель 242
шт.  
5010 265985-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 38
шт.  
5011 924306-1 Барашковий гвинт M6x10 33
шт.