Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
2 682502-4 Захист кабелю гумовий 8-85 33
шт.  
3 687063-9 Фіксуюча панель для кабеля 15
шт.  
4 911133-5 Гвинт M4X18 5
шт.  
5 651236-0 Вимикач C2M-M1T 0
шт.  
5 651252-2 Вимикач SGES215C 294
шт.  
6 645200-1 Шумоподавлювач 0
шт.  
7 411423-1 Кожух ручки 129
шт.  
7 414273-3 Кожух ручки 0
шт.  
9 911153-9 Гвинт M4x28 6
шт.  
10 853285-5 Ідентифікаційна етикетка 1911B нова модель 0
шт.  
11 953106-2 Клепка 0-5 5
шт.  
12 643601-7 Тримач щітки 6-10 41
шт.  
13 181410-1 Щетки угольные
высота 10, ширина 6, длина 14,8
93
шт.  
14 911188-0 Гвинт M4x60 13
шт.  
15 911113-1 Гвинт M4x10 5
шт.  
17 271226-3 Ручка регулювання 50 138
шт.  
18 941251-5 Пласка шайба 10 7
шт.  
21 231004-3 Пружина стиснення 18 41
шт.  
22 421147-1 Гумовий ущільнення 66
шт.  
23 312951-8 Передня плита основи 1034
шт.  
24 911226-8 Гвинт M5X18 5
шт.  
24 911231-5 Гвинт M5X20 5
шт.  
25 312952-6 Задня плита основи 901
шт.  
26 411428-1 Обтічник 33
шт.  
27 263014-2 Гумовий штифт 4 13
шт.  
28 211031-6 Шарикопідшипник 75
шт.  
29 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
30 522418-0 Статор у зборі 220V 1066
шт.  
30 599024-6 Статор у зборі 220V нова модель 1066
шт.  
31 911290-9 Гвинт M5x65 16
шт.  
31 911295-9 Гвинт M5x70 17
шт.  
32 681613-2 Ізоляційна прокладка 14
шт.  
33 516083-5 Якір у зборі 220V 1349
шт.  
35 213051-6 Ущільнення 10 33
шт.  
36 211066-7 Шарикопідшипник 120
шт.  
37 152362-3 Щит підшипника (нова модель) 239
шт.  
38 911158-9 Гвинт M4x30 5
шт.  
39 222050-7 Ролик приводу двигуна 4-24L 137
шт.  
40 225069-5 Клиноподібний ремінь 4-272 257
шт.  
41 411426-5 Захисний кожух для ременя 66
шт.  
42 911123-8 Гвинт M4X14 5
шт.  
43 222063-8 Ведучий ролик ножевого вала 4-38 191
шт.  
44 211062-5 Шарикопідшипник 6000ZZ 94
шт.  
45 341389-0 Шайба 10 22
шт.  
46 161119-1 Ножевий вал 1550
шт.  
46 161078-9 Ножевий вал 0
шт.  
47 341377-7 Шайба 12 35
шт.  
48 211107-9 Шарикопідшипник 158
шт.  
49 263005-3 Гумовий штифт 6 5
шт.  
50 263002-9 Гумовий штифт 4 5
шт.  
51 341601-8 Регулююча пластина 41
шт.  
51 345157-3 Тримач ножа 100
шт.  
52 251246-3 Гвинт 5
шт.  
52 911106-8 Гвинт M4x8 5
шт.  
53 345156-5 Пластина барабана (комплект з 2 шт.) 0
шт.  
53 344442-1 Пластина барабана 1шт. 188
шт.  
54 251609-3 Гвинт M6 14
шт.  
55 232065-6 Пласка пружина 14
шт.  
56 321346-4 Штифт 122
шт.  
57 961017-7 Запобіжне кільце E-3 5
шт.  
58 321347-2 Фіксуючий штифт 84
шт.  
59 231303-3 Пружина стиснення 5 13
шт.  
60 256714-1 Штифт 2 14
шт.  
61 252415-9 Гайка N4-12 40
шт.  
63 911153-9 Гвинт M4x28 6
шт.  
66 267012-8 Шайба 5 13
шт.  
400 123055-9 Вузол тримача загострювача ножів 87
шт.  
404 155270-7 Вирівнювальна насадка 0
шт.  
404 123062-2 Шаблон HOBELBOSS/1901/1 67
шт.  
405 782209-3 Ключ торцевий 9 54
шт.  
406 793008-8 Ніж рубанка 110 мм /2 шт./ 530
шт.  
914 819063-3 Етикетка MAKITA 41
шт.