Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKTEC / MT240
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 819147-7 Етикетка з логотипом MAKTEC 0
шт.  
2 265122-5 Гвинт М5х20 6
шт.  
3 224299-5 Фланець 90 153
шт.  
4 251680-7 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 33
шт.  
5 418142-0 Ковпачок 6
шт.  
6 418142-0 Ковпачок 6
шт.  
7 165351-9 Захисний пристрій МТ240 420
шт.  
8 265121-7 Гвинт М6х52 15
шт.  
9 345316-9 Захисна напрямна, мала 87
шт.  
10 265121-7 Гвинт М6х52 15
шт.  
13 213180-5 Кільце круглого перетину 14 6
шт.  
14 257255-0 Кільце 17 15
шт.  
15 224299-5 Фланець 90 153
шт.  
16 257255-0 Кільце 17 15
шт.  
17 183620-6 Захисний кожух 438
шт.  
18 211282-1 Шарикопідшипник 6203ZZ MT240 138
шт.  
19 317663-8 Підшипниковий щит 54
шт.  
20 226572-9 Зубчасте колесо 49 270
шт.  
21 324321-9 Шпиндель MT240 102
шт.  
22 210067-2 Шарикопідшипник 51
шт.  
23 183618-3 Ручка 288
шт.  
24 650545-4 Вимикач МТ240 75
шт.  
26 418139-9 Блокування перемикача 6
шт.  
27 231397-8 Пружина стиснення 4 15
шт.  
28 281216-8 Підвіска МТ240 6
шт.  
29 268101-2 Штифт 6 6
шт.  
30 183618-3 Ручка 288
шт.  
31 418138-1 Кнопка перемикача 6
шт.  
32 265101-3 Гвинт М4х25 6
шт.  
33 819125-7 Етикетка з логотипом MAKTEC 0
шт.  
34 265104-7 Гвинт М5х40 6
шт.  
35 654588-8 Контактна колодка 12
шт.  
36 645191-6 Шумоглушник 15
шт.  
41 682540-6 Втулка кабеля 27
шт.  
42 850472-7 Фірмова табличка з основними характеристиками MT 21
шт.  
43 153601-4 Корпус двигуна 351
шт.  
44 643700-5 Крышка 27
шт.  
45 191953-5 Щетки угольные 162
шт.  
46 265104-7 Гвинт М5х40 6
шт.  
47 596249-3 Статор у зборі 220-240V MT240 1032
шт.  
49 418143-8 Діафрагма 15
шт.  
50 210070-3 Шарикопідшипник 6200ZZ 36
шт.  
51 516884-1 Якір у зборі 220-240V 1239
шт.  
53 267274-8 Шайба 15 6
шт.  
54 211240-7 Шарикопідшипник 6200ZZ 45
шт.  
56 233372-0 Натискна пружина 7 6
шт.  
57 153600-6 Корпус редуктора 756
шт.  
58 951163-4 Пружинний штифт 5-20 15
шт.  
59 272027-2 Пускова ручка 120 18
шт.  
60 324323-5 Шпиндель лещат 201
шт.  
63 251961-9 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 6
шт.  
64 282015-1 Ланцюг МТ240 21
шт.  
65 313114-9 Тримач лещат 78
шт.  
66 345311-9 Пластина МТ240 15
шт.  
67 317662-0 Напрямна для гвинта 111
шт.  
68 951175-7 Пружинний штифт 5-36 15
шт.  
69 951110-5 Просічний штифт 4-16 6
шт.  
70 265125-9 Гвинт М8х20 12
шт.  
71 265508-3 Гвинт М10х25 18
шт.  
72 265508-3 Гвинт М10х25 18
шт.  
73 345315-1 Упорна пластина 99
шт.  
74 252183-4 Гайка М10-17 6
шт.  
75 942251-8 Пружинна шайба 10 6
шт.  
76 267258-6 Шайба 10 6
шт.  
77 331648-0 Труба 20-128 51
шт.  
78 231667-5 Зворотна пружина 24 90
шт.  
81 345313-5 Пристрій іскрозахисту 15
шт.  
82 265124-1 Гвинт М6х10 0
шт.  
83 421834-2 Розпірна деталь 15
шт.  
84 267258-6 Шайба 10 6
шт.  
85 265509-1 Гвинт М10х140 33
шт.  
86 165373-9 Опорна плита 888
шт.  
87 961004-6 Запобіжне кільце S-8 6
шт.  
88 267257-8 Шайба 8 6
шт.  
89 256474-5 Штифт із буртиком 10-16 45
шт.  
90 961056-7 Запобіжне кільце S-16 15
шт.  
91 267257-8 Шайба 8 6
шт.  
93 253903-9 Затисна шайба 6 6
шт.  
94 253903-9 Затисна шайба 6 6
шт.