Корзина
в данный момент не выбран
ни один товар
 
 
 
 
MAKITA / 2012
нет описания

Модель Наименование Цена(грн)
1 211106-1 Шарикопідшипник 102
шт.  
2 253899-4 Шайба 12 0
шт.  
3 524853-8 Статор у зборі 220V 0
шт.  
4 514908-7 Якір у зборі 220V 0
шт.  
7 211066-7 Шарикопідшипник 126
шт.  
8 343560-2 Направляюча вентилятора 0
шт.  
10 911300-2 Гвинт M5X75 18
шт.  
12 912252-0 Гвинт з потайною голівкою M5X30 91225 0
шт.  
13 164907-5 Захисний кожух ременю 0
шт.  
14 225066-1 Клиноподібний ремінь 8-328 564
шт.  
15 222112-1 Ролик приводу двигуна 8-23.5L 0
шт.  
16 265854-4 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x12 132
шт.  
17 222113-9 Ролик приводу ножевого вала 8-57.5 0
шт.  
18 911211-1 Гвинт M5x12 15
шт.  
19 343557-1 Бокова пластина (L) 0
шт.  
20 159049-8 Корпус двигуна 0
шт.  
21 157994-1 Корпус редуктора 0
шт.  
22 856230-9 Ідентифікаційна етикетка 2012 0
шт.  
23 643650-4 Крышка 18
шт.  
24 181044-0 Угольные щетки
высота 8,4, ширина 6,5, длина 17,8
75
шт.  
25 681002-1 Ізоляційна прокладка 0
шт.  
26 343578-3 Захисний кожух вимикача 0
шт.  
27 912117-6 Гвинт з потайною голівкою M4x12 6
шт.  
28 911256-9 Гвинт M5X35 15
шт.  
29 652103-2 Шестигранна гайка M12 0
шт.  
30 652014-1 Гвинт M4x8 6
шт.  
31 645261-1 Шумоглушник 0
шт.  
31 645169-9 Шумоподавлювач 0
шт.  
32 651758-0 Вимикач S2P220KDY-9 0
шт.  
33 652101-6 Шестигранна гайка M12 0
шт.  
34 652061-2 Шайба 12 0
шт.  
35 343558-9 Плата вимикача 0
шт.  
36 253715-0 Шайба 6 39
шт.  
37 226083-4 Зубчасте колесо 8-51 0
шт.  
38 253715-0 Шайба 6 39
шт.  
39 253215-0 Шайба 8 21
шт.  
40 226084-2 Зубчасте колесо 8-47 0
шт.  
41 253215-0 Шайба 8 21
шт.  
42 157995-9 Кришка корпусу редуктора 0
шт.  
43 911291-7 Гвинт M5X70 0
шт.  
45 254001-2 Шпонка 4 15
шт.  
46 253758-2 Шайба 10 6
шт.  
47 221769-5 Зубчасте колесо 47 429
шт.  
48 322836-0 Кривошип 0
шт.  
50 253760-5 Шайба 14 6
шт.  
51 225511-6 Ланцюг 35-44 222
шт.  
52 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
53 221520-3 Шестірня 12 0
шт.  
53 221517-2 Шестірня 12 0
шт.  
54 922256-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 21
шт.  
55 152339-8 Корпус 0
шт.  
56 922256-4 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 21
шт.  
57 152340-3 Щит підшипника 0
шт.  
58 912116-8 Гвинт з потайною голівкою M4x12 0
шт.  
59 231779-4 Поворотна пружина 6 0
шт.  
60 251445-7 Гвинт M4 0
шт.  
61 343561-0 Стопорна пластина 0
шт.  
62 251283-7 Гвинт M5 36
шт.  
63 911218-7 Гвинт M5X14 0
шт.  
64 321205-2 Металевий затискач 0
шт.  
65 214251-1 Підшипник ковзання 17 60
шт.  
66 231459-2 Пружина стиснення 14 21
шт.  
67 162140-3 Ролик 34-295 0
шт.  
68 911218-7 Гвинт M5X14 0
шт.  
69 321205-2 Металевий затискач 0
шт.  
70 221520-3 Шестірня 12 0
шт.  
70 221517-2 Шестірня 12 0
шт.  
71 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
72 231459-2 Пружина стиснення 14 21
шт.  
73 214251-1 Підшипник ковзання 17 60
шт.  
75 251609-3 Гвинт M6 15
шт.  
76 343682-8 Бокова підпора 771
шт.  
77 793346-8 Ніж рубанка 306 1365
шт.  
78 254204-8 Шпонка 4 0
шт.  
80 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
81 161112-5 Ножевий вал 0
шт.  
83 211206-7 Шарикопідшипник 0
шт.  
85 912116-8 Гвинт з потайною голівкою M4x12 0
шт.  
86 911218-7 Гвинт M5X14 0
шт.  
87 321205-2 Металевий затискач 0
шт.  
88 221520-3 Шестірня 12 0
шт.  
88 221517-2 Шестірня 12 0
шт.  
89 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
90 231459-2 Пружина стиснення 14 21
шт.  
91 231460-7 Пружина стиснення 7 0
шт.  
92 214251-1 Підшипник ковзання 17 60
шт.  
94 162140-3 Ролик 34-295 0
шт.  
95 911218-7 Гвинт M5X14 0
шт.  
96 321205-2 Металевий затискач 0
шт.  
97 214251-1 Підшипник ковзання 17 60
шт.  
98 231459-2 Пружина стиснення 14 21
шт.  
99 265323-5 Гвинт з фланцем M5 0
шт.  
100 164908-3 Відвід для стружки 0
шт.  
102 256634-9 Штифт 8 нова модель 0
шт.  
103 271408-7 Ручка 20 0
шт.  
104 272025-6 Важіль 120 0
шт.  
105 961012-7 Запобіжне кільце E-6 6
шт.  
106 911211-1 Гвинт M5x12 15
шт.  
107 164906-7 Кожух ланцюга 0
шт.  
108 912252-0 Гвинт з потайною голівкою M5X30 91225 0
шт.  
109 911229-2 Гвинт M5X18 0
шт.  
110 257600-9 Втулка 6 45
шт.  
111 231588-1 Поворотна пружина 9 18
шт.  
112 682539-1 Ізоляційне кільце 0
шт.  
113 150086-5 Бокова пластина R 0
шт.  
114 911111-5 Гвинт M4x10 6
шт.  
116 682539-1 Ізоляційне кільце 0
шт.  
118 253760-5 Шайба 14 6
шт.  
119 322749-5 Шурупокрут (R) 0
шт.  
120 211325-9 Шарикопідшипник 6804ZZ 336
шт.  
122 343565-2 Індикатор 0
шт.  
123 911114-9 Гвинт M4x10 9
шт.  
124 251217-0 Гвинт M8 51
шт.  
125 253932-2 Затисна шайба 10 6
шт.  
126 164905-9 Приставний стіл 0
шт.  
127 265921-5 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 0
шт.  
128 931303-0 Шестигранна гайка M6 6
шт.  
129 211325-9 Шарикопідшипник 6804ZZ 336
шт.  
130 253744-3 Шайба 12 15
шт.  
131 221520-3 Шестірня 12 0
шт.  
131 221517-2 Шестірня 12 0
шт.  
133 225515-8 Ланцюг 35-85 0
шт.  
134 911111-5 Гвинт M4x10 6
шт.  
135 343564-4 Нижня пластина 0
шт.  
136 961052-5 Кольцо стопорное 6
шт.  
137 221520-3 Шестірня 12 0
шт.  
137 221517-2 Шестірня 12 0
шт.  
138 152341-1 Плита основи 0
шт.  
139 911211-1 Гвинт M5x12 15
шт.  
140 343563-6 Направляюча пластина 0
шт.  
141 253744-3 Шайба 12 15
шт.  
142 211325-9 Шарикопідшипник 6804ZZ 336
шт.  
143 316091-4 Стіл 0
шт.  
144 251314-2 Гвинт M4X12 6
шт.  
145 343562-8 Плита столу 0
шт.  
146 211325-9 Шарикопідшипник 6804ZZ 336
шт.  
148 322750-0 Шурупокрут (L) 0
шт.  
149 253760-5 Шайба 14 6
шт.  
150 913206-0 Гвинт M5x8 913206-0 0
шт.  
151 251889-1 Гвинт M5X16 0
шт.  
152 231240-1 Пружина стиснення 7 15
шт.  
153 263003-7 Штифт нейлоновий 5 0
шт.  
154 252014-7 Шестигранна гайка M6-10 15
шт.  
155 253196-8 Шайба 6 18
шт.  
156 253759-0 Шайба 12 15
шт.  
400 762014-4 Магнітний затискач 135
шт.  
401 782203-5 Ключ торцевий 9 72
шт.  
402 781202-4 Ключ затяжний 10-13 26.4
шт.  
403 783201-2 Шестигранний ключ 3 57
шт.